Svu četvoricu stragaPoslao: miško
Drugog s lijeva.![]()
sta ja znam, sl45 nema ni ekran u boji i dosta je zastario, sx1 je smartphone i s njime se moze uradit stvari ko sto ostala trojica (ne)mogu zajedno, sl55 je fashion phone, T610 IMO je business mob... pa tako da ta usporedba po mom misljenju nema puno smislaPoslao: coma_zgb
zasto?
It's nice to be important, but it's more important to be nice
Svu četvoricu stragaPoslao: miško
Drugog s lijeva.![]()
I'm not really a gynecologist, but I'll take a look.
"...Moroni kojima je najveći intelektualni domet turbo folk poezija i koji imaju sve B-sides, raritets, remixes i unrealesed tracks od Ceca, Goca i Droca u svojim Grand Cheerokijima, Porscheima, Masseratijima i ostalim indikatorima malog kurca. Da ih pitaš tko je Lennon, ne bi znali odgovorit ni uz Jocker 'zovi cijelo društvo'..." Metastaze
drugi i treci i cetrvti sa lijeva. Ali ako bih bas birao drugi slijeva naravno
YumIRC:
http://www.yumirc.org
5. (6600) i 6. (7700), a možda i 7. (P900)![]()
![]()
![]()
nismo ni sumnjaliPoslao: whiteboy
Svu četvoricu straga![]()
kak se sad ovi mobiteli čine nekak zastarjeli
pa dok se sjetiš onih prvih mobitela kaj su koštali 2-3 tisuće kuna, a nisi mogao slat ni sms
Bookmarks