da radi se o vs6, to sam napisao par posteva prije o tom mobu...
da radi se o vs6, to sam napisao par posteva prije o tom mobu...
...manje je više...
Jeste li sigurni...da nije možda SA6?Izvorno postao Vex
Ako je ipak VS6 onda idem po njega, SA6 ima slabiju kameru inače.
ovaj koji je u city centru ima 2mpx kameru....![]()
Bookmarks