vs3 je imao dosta tih zvuk,a za vs6 ne znam.
vs3 je imao dosta tih zvuk,a za vs6 ne znam.
ljetos sam nekoliko puta imao vs6 u rukama, i mogu reć da je jedan od boljih preklopnjaka koje sam vidio, ćak bolji od z800 po meni, baterija mu traje dosta dugo, nije pretežak, ekran je savršen, jedino mislim da nema utor za memory karticu,inaće odlićan mob po povoljnij cijeni koja se ljetos kretala oko 250€ novi, ne znam koliko je sad jer vidim da ih u oglasima nema
vs3 je katastrofa a sa6 je odlican
ja imam SA6 i zadovoljan sam. Jedina mana mu je da nema BT
VS7 ima u city centar one za 1200kn novi.
jesi li siguran da je vs7 jer bio je vs6 za te novce prošli tjedan kad sam bio?
'
100% siguran. crno srebrni.Izvorno postao ljacme
Bookmarks