ako ga netko ima neka napiše nekakvu recenziju, mob za te novce nije loš, zapravo super jedino neproširiva memorija od 32 mb kvari cjelokupni dojam. a šta češ, kako kazu nemreš imat i ovce i novce. pozdrav
ljetos sam nekoliko puta imao vs6 u rukama, i mogu reć da je jedan od boljih preklopnjaka koje sam vidio, ćak bolji od z800 po meni, baterija mu traje dosta dugo, nije pretežak, ekran je savršen, jedino mislim da nema utor za memory karticu,inaće odlićan mob po povoljnij cijeni koja se ljetos kretala oko 250€ novi, ne znam koliko je sad jer vidim da ih u oglasima nema
Bookmarks