evo imam vec neko vrijeme taj model nokie i citajuci po forumima vidio sam da dosta ljudi javlja da ima problem da im se moby iz cista mira resetira. to se i meni desava i to sa najcesce primjetio ako je npr. tipkovnica zakljucana i idem je odkljucati, ili ako se ide pisati sms a prethodno treba odkljucati isto tako tipkovnicu. jednom mi se desilo kad sam htio telefonirati. e sad rjesenja koja se nude po forumima su reset mobitela na orig. postavke sto sam i napravio i stavljanje novog softa (meni je trenutno gore 5.03.08), znam da postoji noviji mislim 6.03.08 ? e sad ne znam dal stavljanje njega rjesava problem. da li je netko imao takav slucaj pa mozda tim softom to rijesio? i drugo da se formatira mmc card (mislio sam da je ona uzrok buduci da je neka no name kartica), medjutim resetiranje moba se pojavilo i bez nje u utoru. e sad ako je netko imao slican problem, advices are welcome
zahvaljujem


Odgovori uz citat
Bookmarks