zanima me ak ko zna kak se upali onaj sticky key? zagasio tu funkciju stisnul 5puta tab,sad bi htio ponovno upalit al nemrem hvala
zanima me ak ko zna kak se upali onaj sticky key? zagasio tu funkciju stisnul 5puta tab,sad bi htio ponovno upalit al nemrem hvala
Bookmarks