Imam problem. Nikako se nemogu connectat na File transfer mod. Instalirao sam sve potrebne programe (Quicktime, Adobe photoshop album SE, dick2phone) al stalno mi pise Not connected. Sto puta sam bio na onom wizardu spomenutom u prijasnjim postovima al nikako da uspijem. Ima li tko kakvih ideja.


Odgovori uz citat
Bookmarks