Maxtor zna imat problema s napajanjem, tj. izgubi kontakt negdje na molexu pa disk ne radi.Izvorno postao alex1
Dobiješ samo disk u plastičnoj kutiji i to je sve. Za SATA kablove pitaj trgovce da ti da ovak besplatno, imaju ih sigurno u servisu na bacanje.Izvorno postao alex1
Disk je bio ispravan, al me nešt zezalo pa sam prvo posumnjao na disk. Nije moj bio...Izvorno postao alex1


Odgovori uz citat
Bookmarks