Ah sorry...zaboravio sam više kako se zvao na tom cd-u.
Nego daj mi reci ako možeš što je "Final Data Enterprise" ?
Možda bedasto pitanje ali ne mogu to povezati s ničim.
Ah sorry...zaboravio sam više kako se zvao na tom cd-u.
Nego daj mi reci ako možeš što je "Final Data Enterprise" ?
Možda bedasto pitanje ali ne mogu to povezati s ničim.
Bookmarks