Pa HDD Regenerator je na Hiren's Boot CD-u.![]()
Pa HDD Regenerator je na Hiren's Boot CD-u.![]()
Ah sorry...zaboravio sam više kako se zvao na tom cd-u.
Nego daj mi reci ako možeš što je "Final Data Enterprise" ?
Možda bedasto pitanje ali ne mogu to povezati s ničim.
Ekipa je sve rekla i objasnila, ja samo da popratim konkretnim sadržajem.
Homepage sa sadržajem
Download (63,83MB)
Da bezveze na skidam dial upom toliki file, da vas pitam bude li koristi iz toga.Izvorno postao zerobravo
Ja nisam mogo čekat, sjetio sam se da sam prije par godina skidao podatke s formatiranog diska nekim programom, pa sam ja probao formatirat disk, naime disk je podjeljen na dvije particije, pa sam imao ideju da sformatiram c->to je ta na kojoj imam podatke probao formatirati (Quick foramt), a ovu drugu koja je bila potpuno prazna isto formatirati ali full te na nju stavit Windowse, tako da mogu poslije sve skinuti s c particije, ako nije uništeno bad sektorima.
Problem je taj što nemogu formatirati ni jednu ni drugu particiju, samo šrota, nom stop.
I zašto mi nije na d particiji kod instalacije nije bilo vidljivo NTFS format, nego je bilo nepoznato, kao i za prvi, šta se to sve sjebe s bad sektorima?
I zašto mi kod početka instalacije gdje pita na koju particiju instalirati(iako još nisu formirane particije) ja odaberem drugu tj D disk, a on meni idde formatirat C disk, tako da uopče ne mogu na taj način formatirat D disk, Kad ne može formatirat C->samo šrota.
Ja mislim da je ideja dobra, samo ako budem mogo formatirat D disk, te na njega instalirat Windovse, a ako C bude samo Formatiran te ako na njega nebude ništa zapisano moči ču spasiti podatke sve, ako nije uništeno bed sektorima.
Bude li to još s tim Hd boot cd om šljakalo iako nije formatiranje uspjelo, nije me izbacilo, nego sam ja prekinuo nakon 2 sata čekanja i Šrotanja, progres je bio na nuli, a disk od 5GB bi trebalo sformatirat, iako šrota, jer mislim da to preskače.
Dakle što mi je činiti?![]()
Da imaš isti problem kao što sam i ja imao.
Tijekom formatiranja glava na hdd-u ti dođe do mjesta gdje su bad sectori i tamo stane i uđe u nešto kao petlju (tako će i ostati jer preko toga mjesta neće preći jer ne može formatirati bad sector).
Format tu očito ne pomaže.
E sad, vjerojatno će ti pomoći Hiren's kao što je i meni pomogao, samo što ćeš ti morati nakon što ti oporavi bad sectore (pod uvjetom da nisu fizički nastali, npr. da je glava kojim slučajem dirnula površinu diska) opet formatirati tu particiju jer si već započeo tu proceduru.
Eto nabavi si taj Hiren's i udri, tko ne proba ne profitira.
Ako ne uspije javi za daljnje upute.
Sretno!
E sad dal su fizički ili ne, mislim da nisu, jer nitko nije lupao po njemu, ja nit nisam radio na njemu, nit nisam bio u blizini, tako da neznam, osim aako se to može desit drugačije.Izvorno postao observer
Hirens gdje nači, skinuti, link neki možda?
Evo našo Hiren's BootCD 8.2, jel je to trial, sharevare, ili treba otključati?
[QUOTE=zerobravo]Ekipa je sve rekla i objasnila, ja samo da popratim konkretnim sadržajem.
Homepage sa sadržajem
Download (63,83MB)[/QUOTE
Download je izbrisan,evo Hiren's BootCD v8.5
http://rapidshare.de/files/35608950/Hb85.rar
Program za spašavanje podataka s oštećenih, formatiranih diskova i sve ostalo dokle doseže ljudska glupost.Izvorno postao observer
Meni se pokazao kao najbolji. Čupa sve s diskova, memory kartica,...
Bookmarks