a daj napiši koji je to model IBM diska. ja sam imal DTLA-307045 i to isto mi se događalo... ja sam čačkal po kablu od napajanja pa sam ga tak uspio pokrenut... bilo je to do elektronike ali i bed sektori, al fizički... znači, ne pomaže ni regenerator ni head & shoulders ni ništ..) čital sam na netu da su ti modeli bili za uredski rad, znači 300 sati mjesečno da otprilike rade... moj je radil danonočno i otišo u vječna lovišta... sada mi je ukras.