Izvorno postao Siemens Da li je bolji taj Digital Audio Player ili ovaj motorolin preglednik??? BTW ja sam si na L7 instaliro Winamp preko memorijske kartice, i on ga lijepo pokrene međutim nigdje nema pjesama? moraš si u opcijama odrediti u kojim ti se direktorijima nalaze pjesme
A KAJ SAD TI GLEDAS�
Pravila foruma
Bookmarks