= Citat = Izvorno postao Siemens
Da li je bolji taj Digital Audio Player ili ovaj motorolin preglednik???

BTW ja sam si na L7 instaliro Winamp preko memorijske kartice, i on ga lijepo pokrene međutim nigdje nema pjesama?
moraš si u opcijama odrediti u kojim ti se direktorijima nalaze pjesme