Da, mislim da bi se i preko TV kartice dalo riješiti... Samo oni koji ju nemaju lakše im je kupiti webcam naravno... Uglavnom USB solucija je moguća samo ako ste sa aparatom dobili odgovarajući software.Izvorno postao Eminem
Da, mislim da bi se i preko TV kartice dalo riješiti... Samo oni koji ju nemaju lakše im je kupiti webcam naravno... Uglavnom USB solucija je moguća samo ako ste sa aparatom dobili odgovarajući software.Izvorno postao Eminem
.ıllılı.ıl.lı. I Love Techno! .ıl.lı.ılıllı.
MUSIC @ djdevelox.filefront.com
imam ja lođitećovu kamericu, ali više koristim SX-a za web cam nego nju
A koristim je vrlo rijetko, imam jednog kontakta što mi je frend od starog pa on zovne na video conversation![]()
well did you ever wake up with them bullfrogs on your mind?!
well did you ever wake up with them bullfrogs on your mind?!
Da li kvaliteta kamerice ima veze sa brzinom (fps) video chata?![]()
da ima... ali ovisi i o brzini neta...Izvorno postao andrija
ako je kamera od min. 25fps onda nema skakutanja...
Seriously?
...pa kvaliteta slike igra ulogu, jer ako je slika kvalitetnija, manje će se frameova slat jer je upload dosta slab (sad opet zavisi koju vrstu veze koristiš)...Izvorno postao andrija
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..
Bookmarks