istina meni je frend slao neku zensku koja mu se skidala preko msnaIzvorno postao sonyck
istina meni je frend slao neku zensku koja mu se skidala preko msnaIzvorno postao sonyck
Nemam web kameru, ne treba mi... A ovo za ženske, pa sad da je baš većinom, ne znam... Ali meni je isto frend slao slike neke ženske sa webcama na MSN-u.
.ıllılı.ıl.lı. I Love Techno! .ıl.lı.ılıllı.
MUSIC @ djdevelox.filefront.com
...imao, prodao - sad koristim ovu sony digitalnu kameru kao webkameru... baš sam jučer razgovarao s frendom i slika je odlična...
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..
Sonyeva kamera ili fotoaparat?Izvorno postao Eminem
woot wooot?,se moze mozda preko fotoaparata dsc w1??
Koristim svoju 6600 kao web cameru kada mi je to potrebno
može se s nekim odredenim foticima.
vecina ipak nemogu.
Potrubi ak ti se sviđa moj avatar
imam, i to 2
koristim za msn razgovore... veza je ok... pogotov otkad je dignuta adsl brzina
...napisao sam - kamera:Izvorno postao gog
...eto ova (Sony DCR-HC17E)...
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..
Da vas riješim svake dileme W5 i slični Sonyevi aparati ne mogu se koristiti kao web kamere... Potražio sam malo na netu i preko onog USB kabla ih ne možete tako koristiti... Navodno postoji neka mogućnost preko PCI kartice koja hvata video output no to su sve nekakvi pokušaji koji su daleko skuplji od obične web kamerice... Dakle Sony fotoaparati se ne mogu koristiti kao webcam... Doduše jedan Fujijev aparat kojeg sam imao mogao je to, ali ako niste soft dobili sa aparatom teško ćete nešto ispetljati...![]()
.ıllılı.ıl.lı. I Love Techno! .ıl.lı.ılıllı.
MUSIC @ djdevelox.filefront.com
...sad sam se sjetio - mogu se napravit da rade - ako se spoje prek TV kartice (naravno, oni koji je imajuIzvorno postao DJ DeVelox
) dalo bi se riješit... inače na ovaj klasičan način preko USB-a se ne može...
...eto, sad sam "frish-kom" pomogao oko sređivanje kamere za web (isto sonyeva, samo drugi model) pa smo malo razgovarali i tak...
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..
Izvorno postao Eminem
Kako se to napravi, ja imam model dsc w5?
...ne mislim na digitalni FOTOAPARAT, nego na digitalnu KAMERU, ona s kojom se snima ..Izvorno postao a.k.
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..
Samo sam pitao da li je tko koristi.
Dobio sam je prije ravno mjesec dana od kolegica na poslu za roćkas. Ima ju jedan frend koji je isto na modemu i nije baš svrsishodno ak ste na modemskim vezama (slika se smrzne, a i zvuk kasni isprekidano).
Htio sam pitat kako radi na vašim "brzim" vezama.
Nije ni bitno jer izgleda ju nitko ne koristi (u kutiji je iza kompa ili na ormaru)![]()
najbolje školjke su srednjoškoljke
http://pics.livejournal.com/blblblblx/pic/000r554e
Bookmarks