dobro lakše će vam biti ako uzmete daljinski od tv-a i njega uperite u kameru pa ćete vidjet taj efekt! a ovo za mob bi isto tako funkcioniralo da on šalje nešto preko irde ovak ako samo radi irda bez ikakvog slanja podataka onda se ne vidi!
N-gage
3300
2100
8310
6310
6510
5100
6100
7210
6610
7250
7650
dobro lakše će vam biti ako uzmete daljinski od tv-a i njega uperite u kameru pa ćete vidjet taj efekt! a ovo za mob bi isto tako funkcioniralo da on šalje nešto preko irde ovak ako samo radi irda bez ikakvog slanja podataka onda se ne vidi!
aha kuzim..btw cyber je mogao malo bolje objasniti
evo dokaza:
![]()
Da, sve se vidiNeznam kaj je kaj al svejedno. Vidio am takvo blicanje kad sam upalio irdu na 6510 al kad upalim na Samsungu nema niš...
Disease and deprivation are stalking our land like... two wild, stalking things
pa morate malo i sami improvizirati![]()
nemre vam se sve servirati
6510. imao sam je prije 2-3 godine, a i dalje mi je najljepša.
moram priznat da mi je 8310 daleko najljepša od svih.... još je imam i suuper je!!!!!!!!!!!!!
7650 i 6630
Testis unnus, testis nullus!
hm.. a gdje je 5140?![]()
90% vas se nece sloziti ali po meni 7600 je najljepsa nokia![]()
VK 1010-IO
nokia 3250 , pa 5210 , pa 3310 .
N72 mi je naljepsa nokia.. prelijep je!!![]()
7260 u najužem izboru, ono crveno osvijetljenje tipkovnice je definitvno najbolje koje sam imao prilike vidjeti
La donna e MOBILE
Meni je najljepsa Nokia 8110 makar mi se nokie i ne svidaju previse.
Zakaj su ovdje samo stariji modeli? Od ovih mi je najljepša 6610...
Bom Chicka WahWah
Ti kao moderator si trebao uočiti da je riječ o staroj temi (2003 godina)
Horsepower is the force determined by how fast u hit the wall.
Torque is the force determined by how far u push the wall when u hit it.....
Ova je najljepša:![]()
Lord of the Rings RULES!
meni je 8210.
meni nokia 6230i iako ju nema u anketi
Veliki pozdrav od macka_os-a :)
7610 mi je bila dobra al mi je sad 6680 najljepša
Pa evo odgovora
![]()
Zadnji uredio supertarzan : 06-02-2006 u 12:18
Baš kakvog i ima naša fly_nan...![]()
![]()
![]()
kako si me našooo frishki... sunce ti tvojema ljubim te u guzu
![]()
Znam ja...Slab mi je ovaj izbor sa ankete...
Meni najljepša NJokia je 6680, kraljevska je brza je dosta traje baterija....S T R A Š N O ! ! ! ! ! !
Bookmarks