Join Today
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 85

Tema: e1000

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    3310----v300
    Operater
    t-schrot
    Godina
    57
    Postova
    652
    Bodovi
    14.257
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.257, Nivo: 28
    Bodovi: 14.257, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao JohnDoe
    skinuo sam tamo ovaj E1000_U_80.3F.63.00.03P_LP0032_DRM0001_JPAE_R24MOT E10000_09_USE1000MENAXXR24003_1FF i radi. da skidam taj koji si ti sad napisao ili ne?
    Možeš taj je za sve verzije bootloadera!
    Bolje trbuh od pijače nego grba od štihače!!!



  2. #2
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    HTC Legend
    Operater
    TELE2
    Godina
    39
    Postova
    74
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e, sad imam problem. ne mogu skidat vise. rapidshare kaze da moram cekat 50min.

    moze li netko skinut i uploadat za mene pliz?

  3. #3
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    3310----v300
    Operater
    t-schrot
    Godina
    57
    Postova
    652
    Bodovi
    14.257
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.257, Nivo: 28
    Bodovi: 14.257, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao JohnDoe
    e, sad imam problem. ne mogu skidat vise. rapidshare kaze da moram cekat 50min.

    moze li netko skinut i uploadat za mene pliz?
    Ako imaš Adsl isključi se na 10 sek pa se ponovo konektiraj i nemoraš više čekati jer ti se promijeni IP
    ovaj koji sam ja skinuo je pisalo da je za sve bootloadere. radi savrseno.
    Ne kužim kako misliš da radi savršeno pa kaj si ga več flashao ili....
    Bolje trbuh od pijače nego grba od štihače!!!



  4. #4
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    HTC Legend
    Operater
    TELE2
    Godina
    39
    Postova
    74
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pa da. kao sto sam i napisao.

    skinuo sam tamo ovaj E1000_U_80.3F.63.00.03P_LP0032_DRM0001_JPAE_R24MOT E10000_09_USE1000MENAXXR24003_1FF i radi. da skidam taj koji si ti sad napisao ili ne?

  5. #5
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    3310----v300
    Operater
    t-schrot
    Godina
    57
    Postova
    652
    Bodovi
    14.257
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.257, Nivo: 28
    Bodovi: 14.257, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao JohnDoe
    pa da. kao sto sam i napisao.
    Pa ako si ga stavio i radi savršeno reci onda jel ti još kaj treba?
    Bolje trbuh od pijače nego grba od štihače!!!



  6. #6
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    HTC Legend
    Operater
    TELE2
    Godina
    39
    Postova
    74
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao fliponja
    Pa ako si ga stavio i radi savršeno reci onda jel ti još kaj treba?
    fali mi flex sad, a i osim toga skinuo sam sad taj koji si ti dao pa cu njega stavit. ako ti kazes da ima flex u sebi.

  7. #7
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    3310----v300
    Operater
    t-schrot
    Godina
    57
    Postova
    652
    Bodovi
    14.257
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.257, Nivo: 28
    Bodovi: 14.257, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao JohnDoe
    fali mi flex sad, a i osim toga skinuo sam sad taj koji si ti dao pa cu njega stavit. ako ti kazes da ima flex u sebi.
    Gledaj ovaj MP koji si ti stavio isto u sebi sadrži flex a promijeni ga jedino ako ti se nešto ne sviđa na ovom sadašnjem,prvo provjeri i poboljšaj si postavke sa Leaderom kako te je GoGs savjetovao pa onda razmisli. Pogledaj kako ti sada slika ,snima ,rade melodije itd.
    Bolje trbuh od pijače nego grba od štihače!!!




 
Zatvorena tema

Slične teme

  1. Linkovi
    By Brainbug in forum Motorola
    Odgovora: 281
    Posljednji post: 21-12-2012, 17:16
  2. Download Uputstava za sve mobitele
    By Downloader in forum Općenito
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 01-11-2009, 14:27
  3. Motorola Ń200, C250, C450, C550
    By Jamal in forum Motorola
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 18-08-2003, 01:22

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove