Možeš taj je za sve verzije bootloadera!Izvorno postao JohnDoe
![]()
e, sad imam problem. ne mogu skidat vise. rapidshare kaze da moram cekat 50min.![]()
moze li netko skinut i uploadat za mene pliz?
Ako imaš Adsl isključi se na 10 sek pa se ponovo konektiraj i nemoraš više čekati jer ti se promijeni IPIzvorno postao JohnDoe
Ne kužim kako misliš da radi savršeno pa kaj si ga več flashao ili....ovaj koji sam ja skinuo je pisalo da je za sve bootloadere. radi savrseno.![]()
pa da. kao sto sam i napisao.
skinuo sam tamo ovaj E1000_U_80.3F.63.00.03P_LP0032_DRM0001_JPAE_R24MOT E10000_09_USE1000MENAXXR24003_1FF i radi. da skidam taj koji si ti sad napisao ili ne?
fali mi flex sad, a i osim toga skinuo sam sad taj koji si ti dao pa cu njega stavit. ako ti kazes da ima flex u sebi.Izvorno postao fliponja
Izvorno postao JohnDoe
Gledaj ovaj MP koji si ti stavio isto u sebi sadrži flex a promijeni ga jedino ako ti se nešto ne sviđa na ovom sadašnjem,prvo provjeri i poboljšaj si postavke sa Leaderom kako te je GoGs savjetovao pa onda razmisli. Pogledaj kako ti sada slika ,snima ,rade melodije itd.
Bookmarks