Join Today
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 85

Tema: e1000

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    HTC Legend
    Operater
    TELE2
    Godina
    39
    Postova
    74
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pa sa tim motolutionom i flexam. onaj gore ne mogu skinut jer ga nema za skinut.

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    3310----v300
    Operater
    t-schrot
    Godina
    57
    Postova
    652
    Bodovi
    14.257
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.257, Nivo: 28
    Bodovi: 14.257, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao JohnDoe
    pa sa tim motolutionom i flexam. onaj gore ne mogu skinut jer ga nema za skinut.
    Probaj http://babelfish.altavista.com/babel...%3ft%3d1382601
    I nije ti isto flash i flex!

    EDIT:
    Kako nejde onaj sa GoGsove stranice,meni ide
    Klikni Free pričekaj ono vrijeme koje ti odbrojava sek. i voila!
    Zadnji uredio fliponja : 07-07-2006 u 17:26
    Bolje trbuh od pijače nego grba od štihače!!!



  3. #3
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    HTC Legend
    Operater
    TELE2
    Godina
    39
    Postova
    74
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    flex: E1000_Motolution_Flex_R26LD - taj sam skinuo i nece mi flexat.

    E1000_U_80.3F.97I_LP0038_DRM0001_R24MOTE1000_09_ USE1000MENAXXR24003_1FF - ovaj mi nece skinut

    koja je razlika izmedu flexa i flasha?

    edit:
    ne radi ni ovaj drugi sto si mi dao. opet mi izbaci neki error.

  4. #4
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    3310----v300
    Operater
    t-schrot
    Godina
    57
    Postova
    652
    Bodovi
    14.257
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.257, Nivo: 28
    Bodovi: 14.257, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao JohnDoe
    flex: E1000_Motolution_Flex_R26LD - taj sam skinuo i nece mi flexat.

    E1000_U_80.3F.97I_LP0038_DRM0001_R24MOTE1000_09_ USE1000MENAXXR24003_1FF - ovaj mi nece skinut

    koja je razlika izmedu flexa i flasha?

    edit:
    ne radi ni ovaj drugi sto si mi dao. opet mi izbaci neki error.
    Na onom linku koji sam ti dao nadji ovaj:E1000_U_80.3F.63.00.05P_ LP0039_DRM0001_R24MOTE1000_09 _USE1000MENAXXR24003_ 1FF i skidaj!
    Flash u sebi sadrži soft,laungage pack i flex u jednome!
    Bolje trbuh od pijače nego grba od štihače!!!



  5. #5
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    HTC Legend
    Operater
    TELE2
    Godina
    39
    Postova
    74
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    skinuo sam tamo ovaj E1000_U_80.3F.63.00.03P_LP0032_DRM0001_JPAE_R24MOT E10000_09_USE1000MENAXXR24003_1FF i radi. da skidam taj koji si ti sad napisao ili ne?

  6. #6
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    3310----v300
    Operater
    t-schrot
    Godina
    57
    Postova
    652
    Bodovi
    14.257
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.257, Nivo: 28
    Bodovi: 14.257, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao JohnDoe
    skinuo sam tamo ovaj E1000_U_80.3F.63.00.03P_LP0032_DRM0001_JPAE_R24MOT E10000_09_USE1000MENAXXR24003_1FF i radi. da skidam taj koji si ti sad napisao ili ne?
    Možeš taj je za sve verzije bootloadera!
    Bolje trbuh od pijače nego grba od štihače!!!



  7. #7
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    HTC Legend
    Operater
    TELE2
    Godina
    39
    Postova
    74
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e, sad imam problem. ne mogu skidat vise. rapidshare kaze da moram cekat 50min.

    moze li netko skinut i uploadat za mene pliz?

  8. #8
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jun 2005
    Mobitel
    ROKR E1,K700i
    Operater
    mt:s
    Godina
    40
    Postova
    1.032
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao JohnDoe
    flex: E1000_Motolution_Flex_R26LD - taj sam skinuo i nece mi flexat.

    E1000_U_80.3F.97I_LP0038_DRM0001_R24MOTE1000_09_ USE1000MENAXXR24003_1FF - ovaj mi nece skinut

    koja je razlika izmedu flexa i flasha?

    edit:
    ne radi ni ovaj drugi sto si mi dao. opet mi izbaci neki error.
    Probaj odavde http://rapidshare.de/files/6376591/R...6_1FF.rar.html
    P.S. ako si stavio 0.6.3.1 bootloader nemozes ubacivati E1000_U_80... MP-ove!!!

  9. #9
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    3310----v300
    Operater
    t-schrot
    Godina
    57
    Postova
    652
    Bodovi
    14.257
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.257, Nivo: 28
    Bodovi: 14.257, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao JA_SAM
    Probaj odavde http://rapidshare.de/files/6376591/R...6_1FF.rar.html
    P.S. ako si stavio 0.6.3.1 bootloader nemozes ubacivati E1000_U_80... MP-ove!!!
    Hm a ja našao pun kufer E1000_U_80... koje su za sve verzije bootloadera ali ako si siguran onda je bolje da skine U_83 koji si ti postao
    Bolje trbuh od pijače nego grba od štihače!!!



  10. #10
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    HTC Legend
    Operater
    TELE2
    Godina
    39
    Postova
    74
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ovaj koji sam ja skinuo je pisalo da je za sve bootloadere. radi savrseno.

  11. #11
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jun 2005
    Mobitel
    ROKR E1,K700i
    Operater
    mt:s
    Godina
    40
    Postova
    1.032
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao fliponja
    Hm a ja našao pun kufer E1000_U_80... koje su za sve verzije bootloadera ali ako si siguran onda je bolje da skine U_83 koji si ti postao
    Bilo je problema sa vracanje na te MP-ove sa 0.6.3.1 pa sad predpostavio da je tako sa svakom verzijom...Ali ako tebi radi ona ipak nisam upravu.Mada R26LD MP-ovi su mnogo bolji.


 
Zatvorena tema

Slične teme

  1. Linkovi
    By Brainbug in forum Motorola
    Odgovora: 281
    Posljednji post: 21-12-2012, 17:16
  2. Download Uputstava za sve mobitele
    By Downloader in forum Općenito
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 01-11-2009, 14:27
  3. Motorola Ń200, C250, C450, C550
    By Jamal in forum Motorola
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 18-08-2003, 01:22

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove