postavke su svima iste kolko ja znam, trebale bi biti identičneIzvorno postao JohnDoe
![]()
Izvorno postao GoGs
one koje su na tvojoj stranici su identicne onima na vipovoj str. jer si ih odonuda c/p.Izvorno postao JohnDoe
postavke su svima iste kolko ja znam, trebale bi biti identičneIzvorno postao JohnDoe
![]()
posto razmisljam o kupovini novog moba morao bi e1000 prodat.
sad, mene zanima koliko bi ja za nju mogao dobit?
Izvorno postao JohnDoe
Ja bi je rado imao...samo nemam love...
koliko bi ja mogao dobit za nju? 1000kn?
Izvorno postao JohnDoe
Što nije 1000 kuna u vipu...ili simpi...nisam siguran![]()
gledao sam i u vipu i u simpi i nema ih vise.
vip-privatni korisnici
vip-poslovni korisnici
simpa
t-mobile-poslovni korisnici
t-mobile-privatni pretplatnici
flashana? u vipu je bila 950Kn ko je htio taj mob taj si ga je i kupio na akciji. MIslim negdje oko 700Kn bez garancije
tema je postala prenatrpana, pa molim da se sva pitanja koja dosad nisu obrađena, a vezana su za ovaj model, otvaraju posebno.
Bookmarks