ma da je ht neznam koliko povoljniji ja nisam kupio mob sve dok se nije pojavio vip.jer te proklete monopoliste nikad nebi potpomagao kad se sjetim kak je to nekada što se tiče pretplate i dodatne ponude zlo mi je.isto tako čekam da dođe drugi fiksni operater jer ću tek onda preći na isdn,a dotad ću čekat!


Odgovori uz citat
Bookmarks