može - šaljite mail vBulletinu da nam kastomiziraju forum. inače, za ovaj forum se plaća licenca, znači nekog se plaća da to programira pa tog nekog zagnjavite za takve extra opcije, ja sigurno ne mislim petljati toliko da bih nekakve checkboxove i izračune radio. dodati polje operatera, kako sam dodao za mobitel nije neki problem, ali programirati checkboxove i zbog toga editirati bazu podataka - no way!