Dodah još dva polja (nadam se da se bigboss ne ljuti)...
Ovo se ponavlja svakih nekoliko mjeseci te bih predložio Zappu da se unutar podataka (ispod avatara) doda opcija operater...![]()
VIP
HTmobile
oba
nekog drugog
Dodah još dva polja (nadam se da se bigboss ne ljuti)...
Ovo se ponavlja svakih nekoliko mjeseci te bih predložio Zappu da se unutar podataka (ispod avatara) doda opcija operater...![]()
Zadnji uredio dmi : 25-05-2007 u 02:02.
Bookmarks