ja jos ne mogu imati - kazu da se moram strpiti 7dana da provjere modem
ali jedva cekam da ga uvedem - jer sam na nepovoljnom polozaju i signal za tv mi je slab (slika je donekle dobra ali zvuk zna šumiti - prokleto brdo)
ono sta me zanima je sljedece:
imam adsl vec skoro 2god a najvise sam se zeznuo sto sam uzeo obiscan modem (ako ne racunam to sto sam ga uveo za 600kn 2tjedna prije akcije za 1kn

) a ne bezican tj. wlan a posto sam vidio da uvodenje maxtv-a za postojece adsl korisnike kosta 0,50 i 1,00 kn zanima me da li mogu sada uzeti ovaj bezicni za 1,00kn ili moram isto ovaj s zicom
jer mi stvarno treba wlan
da bih odmah izbjegao odgovor da sam samo trebao prdouziti ugovor za 24mj i uzeti wlan - pokusao sam i nije uspjelo
jer telefon glasi na moju baku koja je preminula a onda se to u ostavinskoj
jako zakompliciralo i onda se telefonski broj podijelio na nasljednicima (a u nekom papiru pise da broj nije ...nesto...neznam... da ostaje u stanu - tak nesto) pa treba potpis tete koja ju njemackoj i strica koji je umro ....
da li je tko ima slicno iskustvo? (sumnjam ali ...)
i sad me brine da li cu uopce moci uvesti MAXtv bez tih potpisa
Bookmarks