Join Today
Zatvorena tema
Stranica 6 od 15 PrvaPrva ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 126 do 150 od 369

Tema: dosao MaxTV

  1. #126
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2004
    Lokacija
    Imotski&Zagreb
    Mobitel
    htc desire, n5230
    Operater
    t-mobile & vip
    Godina
    43
    Postova
    853
    Bodovi
    12.963
    Nivo
    27
    Bodovi: 12.963, Nivo: 27
    Bodovi: 12.963, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pretpostavljam da se taj MAXtv ne može uvest kod korisnika iskonovog ADSL-a???? nisam nešto ni zainteresiran, ali eto ako u budućnosti budem da znam.
    t10>c45>t65>3510>7650>sl55>p800>mpx200>sx1>p900>66 30>mpx220>6260>cv65&6600>p900@p910i>MDA II>t630>MDA Compact>6680+1gb&v3x>Nokia N80+2gb&6280>htc tytn & nokia 5800>htc desire&nokia5230

  2. #127
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    poznata
    Mobitel
    N73, Siemens
    Operater
    Vip, tele2
    Postova
    138
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja mislim da je T-com zaslužio titulu ''najbezobraznija tvrtka u Hrvatskoj''!!!
    uvode tu neke super usluge po europskom standardu, a još nisu pokrili cijelu Hrvatsku DSL-om! pa to je stvarno GLUPO!!! Ja vec dvije godine cekam na DSL, i svaki put mi kažu: minimalno za tri mjeseca.....
    o MaxTV-u mogu samo sanjat!!

  3. #128
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao zvijerka
    pretpostavljam da se taj MAXtv ne može uvest kod korisnika iskonovog ADSL-a???? nisam nešto ni zainteresiran, ali eto ako u budućnosti budem da znam.
    Nema veze dal si iskonov korisnik (osim ako misliš kasnije potpuno preći na iskon, onda sigurno nećeš moći). Meni je recimo dostupno, ali ne mislim davat t-comu dodatnih 65kn na već preskupe usluge, sad pogotovo kad dolazi konkurencija.

  4. #129
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    May 2003
    Lokacija
    Zagreb, Volovčica
    Mobitel
    Nokia N95 8GB, 8910
    Operater
    VIP, tele2
    Godina
    41
    Postova
    3.121
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ojpi
    Nema veze dal si iskonov korisnik (osim ako misliš kasnije potpuno preći na iskon, onda sigurno nećeš moći). Meni je recimo dostupno, ali ne mislim davat t-comu dodatnih 65kn na već preskupe usluge, sad pogotovo kad dolazi konkurencija.
    E vidiš ja bi baš to uveo a gamad mi ne da. I opet gube korisnike

  5. #130
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2003
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    Samsung S22 Ultra
    Operater
    T-Vip2
    Postova
    1.516
    Bodovi
    33.109
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.109, Nivo: 44
    Bodovi: 33.109, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao phil
    ja jos ne mogu imati - kazu da se moram strpiti 7dana da provjere modem

    ali jedva cekam da ga uvedem - jer sam na nepovoljnom polozaju i signal za tv mi je slab (slika je donekle dobra ali zvuk zna šumiti - prokleto brdo)

    ono sta me zanima je sljedece:

    imam adsl vec skoro 2god a najvise sam se zeznuo sto sam uzeo obiscan modem (ako ne racunam to sto sam ga uveo za 600kn 2tjedna prije akcije za 1kn ) a ne bezican tj. wlan a posto sam vidio da uvodenje maxtv-a za postojece adsl korisnike kosta 0,50 i 1,00 kn zanima me da li mogu sada uzeti ovaj bezicni za 1,00kn ili moram isto ovaj s zicom

    jer mi stvarno treba wlan

    da bih odmah izbjegao odgovor da sam samo trebao prdouziti ugovor za 24mj i uzeti wlan - pokusao sam i nije uspjelo
    jer telefon glasi na moju baku koja je preminula a onda se to u ostavinskoj
    jako zakompliciralo i onda se telefonski broj podijelio na nasljednicima (a u nekom papiru pise da broj nije ...nesto...neznam... da ostaje u stanu - tak nesto) pa treba potpis tete koja ju njemackoj i strica koji je umro ....

    da li je tko ima slicno iskustvo? (sumnjam ali ...)

    i sad me brine da li cu uopce moci uvesti MAXtv bez tih potpisa
    Napusti postojeći priključak i izmi dodatni novi sad ga možeš dobiti za 1kn uz ugovor, isto tako onda uz ugovore riješi adsl, adsl promet i maxtv.

  6. #131
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Mobitel
    SE W20i
    Operater
    Tele2
    Godina
    44
    Postova
    654
    Bodovi
    10.172
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.172, Nivo: 24
    Bodovi: 10.172, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Samo što će ti za odjavu postojećeg priključka trebati potpis tete iz Njemačke i strica koji je umro
    Ili najjednostavnije, prestani plaćati račune, pa nek tuže tetu i strica, ako su face

  7. #132
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    N70, E71
    Operater
    TELE 2, T-mobile
    Postova
    415
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nisam zainteresiran za MAXTV,ali onako iz znatiželje htio bih provjerit da li ga mogu uvest. Jel za to treba zvat 08009000 ili ima negdje gdje se upiše broj telefona pa izbaci da li je dostupno ili ne kao što je za dsl. Ako je netko to već naveo ispričavam se - u tom slučaju nisam pažljivo pročitao.

  8. #133
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2003
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    Samsung S22 Ultra
    Operater
    T-Vip2
    Postova
    1.516
    Bodovi
    33.109
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.109, Nivo: 44
    Bodovi: 33.109, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao blueled
    Nisam zainteresiran za MAXTV,ali onako iz znatiželje htio bih provjerit da li ga mogu uvest. Jel za to treba zvat 08009000 ili ima negdje gdje se upiše broj telefona pa izbaci da li je dostupno ili ne kao što je za dsl. Ako je netko to već naveo ispričavam se - u tom slučaju nisam pažljivo pročitao.
    ovdje upišeš broj http://www.t-com.hr/privatni/televizija/maxtv/

  9. #134
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    N70, E71
    Operater
    TELE 2, T-mobile
    Postova
    415
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mogu dobit maxtv. Valjda je novija ili nadograđena centrala. Zašto u Dubravi ne može? Ono je ipak Zagreb, a ja sam na selu na potezu između Zagreba i Samobora.

  10. #135
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Sep 2003
    Lokacija
    Kloštar Ivanić
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    36
    Postova
    744
    Bodovi
    23.242
    Nivo
    37
    Bodovi: 23.242, Nivo: 37
    Bodovi: 23.242, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jel ima stranih programa (njemačkih???) i koliko programa sve zajedno ima

  11. #136
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    Palm Pre
    Operater
    VIP & Tele2
    Postova
    1.677
    Bodovi
    13.450
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.450, Nivo: 27
    Bodovi: 13.450, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ima li što od programa sa fusbalooom?

  12. #137
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    N70, E71
    Operater
    TELE 2, T-mobile
    Postova
    415
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jel netko ima taj MAXTV doma da ukratko iznese svoja iskustva jer iako je tek sad krenuo komercijalno neki su ga testirali proteklih par mjeseci. Zanima me kako u praksi funkcionira - jel trokira nekad,da li se set top box blesira, kakva je kvaliteta slike - trebala bi biti dvd kvaliteta,propusnost velika itd ali me zanima stvarnost ne marketiške informacije.

    Ima neko tehničke specifikacije set top box-a, ili neki link na netu, zanima me na kakavom hardwareu je bazirana ta kutija - mogu se kladit da se grije ko peć.

    = Citat = Izvorno postao andrija
    Ima li što od programa sa fusbalooom?
    Jedino DSF. Od sporta 4 kanala: DSF,ESPN Classic,Motors TV i Extreme sports channel.

    Ovdje je popis svih programa http://www.tportal.hr/maxtv/fset.html
    Zadnji uredio Inovator : 25-09-2006 u 22:31

  13. #138
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Mobitel
    Nokia E71
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    37
    Postova
    2.121
    Bodovi
    30.046
    Nivo
    42
    Bodovi: 30.046, Nivo: 42
    Bodovi: 30.046, Nivo: 42
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao blueled
    Jel netko ima taj MAXTV doma da ukratko iznese svoja iskustva jer iako je tek sad krenuo komercijalno neki su ga testirali proteklih par mjeseci. Zanima me kako u praksi funkcionira - jel trokira nekad,da li se set top box blesira, kakva je kvaliteta slike - trebala bi biti dvd kvaliteta,propusnost velika itd ali me zanima stvarnost ne marketiške informacije.

    Ima neko tehničke specifikacije set top box-a, ili neki link na netu, zanima me na kakavom hardwareu je bazirana ta kutija - mogu se kladit da se grije ko peć.
    Sve imas ovdje:
    http://www.gadgethive.com/maxtv.htm i http://www.gadgethive.com/maxtv_dod.htm

    Specifikacije kreatela:
    http://www.kreatel.com/downloads/Kre...P-STB_1710.pdf

    Uzasno se grije, sadrzaja jos uvijek nema, slika je dobra, ali se primjecuje muljanje kod brzih scena, blokira tek jednom tjedno, mozda dva puta.
    Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers.
    www.gadgethive.com

  14. #139
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    May 2003
    Lokacija
    Zagreb, Volovčica
    Mobitel
    Nokia N95 8GB, 8910
    Operater
    VIP, tele2
    Godina
    41
    Postova
    3.121
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja ga nemam doma ali ga frend već dosta dugo ima i testira. Mene je oduševilo. Taj box je dosta mali i ne grije se previše. Izbornik(GUI) je user friendly i jako dobro napravljen. Jedino je malo bilo problema sa sporošću što su vjerojatno riješili. Slika savršena, zvuk također. Ali i slika i zvuk ovisi o televizoru. Ja sam gledao na starom Sony-u i slika je bila super. U svakom slučaju čim budem imao mogučnosti uvesti ga ja ću ga uzeti

  15. #140
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Mobitel
    SE W20i
    Operater
    Tele2
    Godina
    44
    Postova
    654
    Bodovi
    10.172
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.172, Nivo: 24
    Bodovi: 10.172, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Koji se uopće format koristi za prijenos slike: MPEG-2, H.264 ili WM9 ??

  16. #141
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    N70, E71
    Operater
    TELE 2, T-mobile
    Postova
    415
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pogledao linkove - mislim da ti sitni nedostaci u slici se ne trebaju uzimat kao zamjerka jer kabelska kod nas "boluje" od mnogo ozbiljnijih tegoba zbog toga što je analogna. U tehničkim podacima kreatelova uređaja piše usb port for peripherals - znači li to da se može spojit eksterni HDD pa snimat program? Iako ne vjerujem da je ta opcija podržana, također piše macrovisio copy protection optional - može li se barem analogno na dvd recorder spojit i snimit ako nema zaštitu od toga?

    Ostajem ja kod svog sat. receivera Osim mnoštva solidnih nekodiranih programa stalno se nešto može gledat i od kodiranih. Mogu i snimit što hoću preko USB-a na komp(iako je ovo vrlo mušičavo pa nekad hoće nekad neće) i ne treba mi više od toga.

    Ima taj MAXTV perspektivu, samo kad bi dodali D+ paket ili Premiere - iako bi bilo skuplje mislim da bi bilo zainteresiranih budući se legalno ne mogu nabavit kod nas kartice za te pakete. I po meni nužan uvjet da ga ponude bez obveze dsl internet priključka jer je ovako ljudima kojima ne treba za net nego kao zamjena za kabelsku ili njena alternativa gdje nema kabelske to preskupo.

  17. #142
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1)sta su to big brother canali1,2,3
    2)jel ima il ce bit eurosport

  18. #143
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja imam MAXTV, ali ne znam dal sam ja lud ili šta, ali nemam ni jedan film od ovih navedenih tu: http://www.tportal.hr/maxtv/fset.html


  19. #144
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2005
    Postova
    652
    Bodovi
    13.485
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.485, Nivo: 27
    Bodovi: 13.485, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao blueled
    Mogu dobit maxtv. Valjda je novija ili nadograđena centrala. Zašto u Dubravi ne može? Ono je ipak Zagreb, a ja sam na selu na potezu između Zagreba i Samobora.
    Ja u Dubravi ne mogu dobiti ni ADSL ! Pih! Susjed ima telefonski broj za deset manji od moga i on može !!! Zovem HT da pitam kako to, a ženska mi tvrdi da se radi o čisto fizičkom problemu odnosno da ne stane oprema pokraj mog broja u centrali !!???
    Nije ovo za mene ...

  20. #145
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Apr 2005
    Mobitel
    MDA Compact IV
    Operater
    T-mobile HR
    Godina
    52
    Postova
    420
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Čini mi se da je najveći problem sučelje.
    U testnoj fazi bilo je presporo!
    Je li to sad riješeno?
    MDA Compact IV

  21. #146
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    May 2003
    Lokacija
    Zagreb, Volovčica
    Mobitel
    Nokia N95 8GB, 8910
    Operater
    VIP, tele2
    Godina
    41
    Postova
    3.121
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mach1
    Čini mi se da je najveći problem sučelje.
    U testnoj fazi bilo je presporo!
    Je li to sad riješeno?
    Frend kaže da je to riješeno

  22. #147
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    OsijeK
    Mobitel
    N8310, iPhone 5S
    Operater
    t-moBajL
    Postova
    594
    Bodovi
    11.431
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.431, Nivo: 25
    Bodovi: 11.431, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ajd nek mi netko kaze zasto bi placao sve to kada su programi sa satelita koje mogu gledati FREE (veliku vecinu)?!
    u krajnjem slucaju da uzmem seemoze paket, mislim da bi bolje prosao
    sve je to jos jedan nacin DOBRE zarade !!
    RoBee

  23. #148
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    May 2003
    Lokacija
    Zagreb, Volovčica
    Mobitel
    Nokia N95 8GB, 8910
    Operater
    VIP, tele2
    Godina
    41
    Postova
    3.121
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao robee
    ajd nek mi netko kaze zasto bi placao sve to kada su programi sa satelita koje mogu gledati FREE (veliku vecinu)?!
    u krajnjem slucaju da uzmem seemoze paket, mislim da bi bolje prosao
    sve je to jos jedan nacin DOBRE zarade !!
    Pa ****** jel vi čitate šta ja pišem? Prvo pročitaj pa onda daj pametan komentar. Ovo je INTERAKTIVNA televizija. Kod nas je to još na početku ali u americi je to sasvim normalna stvar. Više skoro nitko nema satelitsku ili zemaljsku tv nego sve ide preko ipTV-a. Ne znam jeli tko čuo za TIVO u americi. Veoma dobra stvarčica, a kad se kod nas iptv tako razvije to će biti prava stvar

  24. #149
    nihilistic Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 3G 16Gb
    Operater
    vip
    Postova
    4.800
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao cyberphere
    Ne znam jeli tko čuo za TIVO u americi.
    tko nije čuo za tivo u americi
    potpuno se slažem sa cyberom

  25. #150
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Mobitel
    SE W20i
    Operater
    Tele2
    Godina
    44
    Postova
    654
    Bodovi
    10.172
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.172, Nivo: 24
    Bodovi: 10.172, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao cyberphere
    u americi je to sasvim normalna stvar. Više skoro nitko nema satelitsku ili zemaljsku tv nego sve ide preko ipTV-a.
    Ne znam je li baš tako u Americi, no u Europi IPTV baš i nije privukla previše korisnika. Digitalna satelitska i kabelska i dalje su broj 1.


 
Zatvorena tema
Stranica 6 od 15 PrvaPrva ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. t630 dosao
    By coma_zgb in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 15-02-2004, 15:27
  2. st55 dosao kod nas
    By coma_zgb in forum Siemens X5x
    Odgovora: 49
    Posljednji post: 22-09-2003, 11:15
  3. t610 DOSAO !!!
    By sezam-picika in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 57
    Posljednji post: 08-07-2003, 02:05
  4. FW 12 za S55 je konacno dosao:)
    By sezam-picika in forum Siemens X5x
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 01-06-2003, 23:40
  5. 3g dosao
    By jsp m in forum Mreža
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 29-09-2002, 14:10

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove