Situacija sa MAXTVom je ista kao i sa adsl-om u početku. Samo su neki mogli dobiti dsl liniju i čekalo se prilično dugo. Jedan tip kilometar od mene čekao ga je 9mjeseci nakon što je potpisao ugovor. Za 2 godine će i taj MAXTV bit dostupniji ali bi do onda već i kabelska mogla postati digitalna.Izvorno postao cyberphere
To je ono što sam naveo - ciljna skupina im je promašena - velik broj ljudi koji su im potencijalni korisnici ni nemaju doma kompjuter tako da im je dsl linija za internet koju moraju platiti bačne novac,kad bi ljudima omogućili samo MAXTV tada bi imalo smisla(ako zanemarimo tehničke nedostatke mreže i nemogućnost instaliranja u mnogim predjelima RH) budući da se radi o kutiji s daljinskim i grafičkim korisničkim sučeljem te je korištenje usluge jednostavno.



.gif)


Bookmarks