Join Today
Zatvorena tema
Stranica 4 od 15 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 76 do 100 od 369

Tema: dosao MaxTV

  1. #76
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    May 2003
    Lokacija
    Zagreb, Volovčica
    Mobitel
    Nokia N95 8GB, 8910
    Operater
    VIP, tele2
    Godina
    41
    Postova
    3.121
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Koliko sam ja vidio taj box ima i usb pa se vjerojatno može spojiti na komp. Ali oni ne žele spojiti na komp nego baš moraš imati tv. Frendu nisu htjeli spojiti nego je morao nabaviti neki tv da na njega spoje. Mislim koja je to fora

  2. #77
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Opatija
    Mobitel
    HTC Desire, E63
    Operater
    VIP,Tele2, T-mobile
    Postova
    385
    Bodovi
    16.945
    Nivo
    31
    Bodovi: 16.945, Nivo: 31
    Bodovi: 16.945, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ponuda im je po mom mišljenju sasvim ok. Samo ovi silni Discoveryi su mi dosta za ovisnost. Inače vidio sam pakete u Mađarskoj i Rumunjskoj i više manje su isti: gomila lokalnih i nacionalnih programa + Discovery, ViVa, Romantica.....

    A hoće li nuditi HBO?

  3. #78
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Opatija
    Mobitel
    HTC Desire, E63
    Operater
    VIP,Tele2, T-mobile
    Postova
    385
    Bodovi
    16.945
    Nivo
    31
    Bodovi: 16.945, Nivo: 31
    Bodovi: 16.945, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao tutlek
    a ja sam recimo gore,na katu...i imam ono 1,2,rtl,otv,net i novu...i to je sve...nista drugo nemrem hvatat...satelitsku imamo dole a mogla bi se i meni provuc,samo ja to nikad necu docekat pa bi ovo bilo super za mene...moji placaju za TV dole sebi (i meni ) a ja sebi dodatno placam tih 65kn za ove dodatne programe...samo kad bi bilo onog VH1 sa adult sadrzajem
    U Mađarskoj je Travel/Hustler kombinacija

  4. #79
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran50000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagabria
    Mobitel
    HTC Evo 3d, Samsung u900
    Operater
    097, 092
    Godina
    41
    Postova
    1.701
    Bodovi
    56.072
    Nivo
    57
    Bodovi: 56.072, Nivo: 57
    Bodovi: 56.072, Nivo: 57
    Ukupna aktivnost: 6,0%
    Ukupna aktivnost: 6,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne vjerujem da ce ponuditi hbo...ako bi i nudili pretpostavljam da bi se placao dodatno kojih 50ak kn...barem je tako na kabelskoj (ja mislim...ne znam koliko svekar placa...tak nes)...inace,bilo bi super kad bi uvrstili hbo u neki paket koji bi bio oko 100 kunica odmah bih uzela

    hamanu...ma moze i to :bunny: sam da ima akcije hahaha
    Toše hajde da napravimo zvjezdano nebo...budi najsjajnija zvijezda na njemu a ja ću biti tvoj odsjaj u jezeru suza!
    R.I.P.-16.10.2007.

  5. #80
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Opatija
    Mobitel
    HTC Desire, E63
    Operater
    VIP,Tele2, T-mobile
    Postova
    385
    Bodovi
    16.945
    Nivo
    31
    Bodovi: 16.945, Nivo: 31
    Bodovi: 16.945, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post

    Šo'b ono rekli Nadrealisti: Švedski akcioni

  6. #81
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    Palm Pre
    Operater
    VIP & Tele2
    Postova
    1.677
    Bodovi
    13.450
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.450, Nivo: 27
    Bodovi: 13.450, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo, MaxTV je od večeras i službeno predstavljen i počinje sa radom jako skoro
    više na http://www.bug.hr/vijesti/?id=74658

  7. #82
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Mobitel
    Nokia E71
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    37
    Postova
    2.121
    Bodovi
    30.046
    Nivo
    42
    Bodovi: 30.046, Nivo: 42
    Bodovi: 30.046, Nivo: 42
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao cyberphere
    Koliko sam ja vidio taj box ima i usb pa se vjerojatno može spojiti na komp. Ali oni ne žele spojiti na komp nego baš moraš imati tv. Frendu nisu htjeli spojiti nego je morao nabaviti neki tv da na njega spoje. Mislim koja je to fora
    Taj USB je tamo najvjerojatnije za firmware upgrade ili dijagnostiku.

    Inace, taj box ima linux, pa nek' se hakeri bace na posao
    Zadnji uredio rospaya : 07-04-2007 u 23:48
    Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers.
    www.gadgethive.com

  8. #83
    Super-forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2004
    Mobitel
    HTC Desire, iPhone
    Operater
    vip,t-mobile
    Postova
    1.809
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bio sam sa frendom danas tamo
    prezentacija kao sama i nije bila neka....baš se i nisu potrudili,ajd barem je klope i cuge bilo
    a i doma sam se vratio sa popcorn maker-om

  9. #84
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pozdrav!
    Nisam baš upučen u tehnologiju TV-signala pa evo par pitanja:
    Znaći.....nije bitno dal imam flat ili samo start paket - max tv cijene se NE računaju po količini skinutih podataka i nema veze sa internet vezom na PC-u?

    Neki od ovih kanala imaju neke sadržaje kodirane! Jel je išta od toga kodirano i na MAX TV. Mislim....bilo bi bez veze da sad gledam, ne znam, npr. HRT PLUS ili npr. NOVU TV i počne neki film ili serija i to mi kodiraju da ne mogu gledat.....!?

    Ozbiljno razmatram opcije koje imam jer ne mogu nikako podesiti sve kanale koje želim da imaju čistu sliku! Razmišljao sam i o kanalnim pojačalima i o eTV i još dosta toga, međutim stvar je takva da ću za kanalno pojačalo pljunut 400 kn i nije nužno da time rješim problem, a eTV nije najjeftinije rješenje (mislim da je MAX TV povoljniji ili nije? Koja je razlika u kvaliteti slike u usporedbi sa eTV?)

    Da li je moguće umjesto na TV ovu tehnologiju spoijiti na VCR ili DVD-recorder budući da bih ako uzmem to izbacio antene iz uporabe, a povremeno nešto hoću i snimit sa tv!? Neke vrste signala imaju zaštitu, pa ako se spoje na npr. VCR slika titra i ne može se gledat.....?

    Na nekoj recenziji sam pročitao da je slika ponekad mutna i neoštra....?
    Zadnji uredio 4_8_15_16_23_42 : 22-09-2006 u 10:46

  10. #85
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2003
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    Samsung S22 Ultra
    Operater
    T-Vip2
    Postova
    1.516
    Bodovi
    33.109
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.109, Nivo: 44
    Bodovi: 33.109, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao cyberphere
    Čekaj a šta bi ti onda bilo atraktivno? Pa samo hrt1 i 2 plačaš više. Svi bi samo da je zabadava
    Recimo atraktivna je ponuda za iptv od Vodatela, ovo definitivno neće natjerati/privući ljude da zamjene kabelsku osim u nekim pojedinim slučajevima. Naravno onima koji nemaju kabelsku ovo je ok opcija.

  11. #86
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    May 2003
    Lokacija
    Zagreb, Volovčica
    Mobitel
    Nokia N95 8GB, 8910
    Operater
    VIP, tele2
    Godina
    41
    Postova
    3.121
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao jay
    Recimo atraktivna je ponuda za iptv od Vodatela, ovo definitivno neće natjerati/privući ljude da zamjene kabelsku osim u nekim pojedinim slučajevima. Naravno onima koji nemaju kabelsku ovo je ok opcija.
    Ti uporno tupiš o kabelskoj. Pa puno više ljudi nema kabelsku. To što ti imaš kabelsku ne znači da svi imaju i opet ponavljam kabelska i maxtv se ne mogu uspoređivati. Ja recimo imam kabelsku u zgradi ali je nisam uveo jel mi ne treba. Maxtv bi recimo mogao uvesti jel je dosta povoljan plus ovo je digitalna televizija tok je kabelska analogna tako da je na maxtv-u slika savršena dok ni na jednoj kabelskoj nećeš imati savršenu sliku. Jel dosta nabrajanja ili moram još?

  12. #87
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Planet "ZEMLJA"
    Postova
    134
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    proradila je sluzbena stranica!

  13. #88
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2003
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    Samsung S22 Ultra
    Operater
    T-Vip2
    Postova
    1.516
    Bodovi
    33.109
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.109, Nivo: 44
    Bodovi: 33.109, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao cyberphere
    Ti uporno tupiš o kabelskoj. Pa puno više ljudi nema kabelsku. To što ti imaš kabelsku ne znači da svi imaju i opet ponavljam kabelska i maxtv se ne mogu uspoređivati. Ja recimo imam kabelsku u zgradi ali je nisam uveo jel mi ne treba. Maxtv bi recimo mogao uvesti jel je dosta povoljan plus ovo je digitalna televizija tok je kabelska analogna tako da je na maxtv-u slika savršena dok ni na jednoj kabelskoj nećeš imati savršenu sliku. Jel dosta nabrajanja ili moram još?
    O da, uporan sam s kabelskom jer je iptv upravo alternativa kabelskoj i samim time su usporedive. E sad to što ti imaš adsl neznači da ga svi imaju broj korisnika kabelske je veći od korisnika adsla. Istina adsl ima veću dostupnost, ali upravo su potencijalno ponuđačima najatraktivnija mjesta/gradovi pokrivena kabelskom, a nenudeći ni cijenovno ni sadržajno ne mnogo više od kabelske MAXtv jednostavno nije atrakcija. S cijenovne strane dapače prolazi mnogo gore, recimo korisnik koji nema potrebu za adslom, za uvesti korištenje maxtv treba uvesti adsl (trošak), treba plaćati mjesečnu naknadu za priključak i minimalni paket prometa (trošak), treba uvesti maxtv i kupiti box (trošak) i na kraju treba plaćati mjesečnu naknadu za maxtv (trošak)... E sad pogle samo tu razliku gdje imaš nasuprot priključak za kabelsku od 400kn i mjesečnu naknadu od 65kn bez ikakvih ropskih ugovora, a vamo višestruke troškove. Reci gdje je tu povoljno? S time ako imaš mogućnost uvođenja kabelske a ti je nisi uveo ti definitivno nespadaš u skupinu na koju je T-Com računao pri pokretanju usluge.

  14. #89
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    N70, E71
    Operater
    TELE 2, T-mobile
    Postova
    415
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao 4_8_15_16_23_42
    Pozdrav!
    Nisam baš upučen u tehnologiju TV-signala pa evo par pitanja:
    Znaći.....nije bitno dal imam flat ili samo start paket - max tv cijene se NE računaju po količini skinutih podataka i nema veze sa internet vezom na PC-u?

    Neki od ovih kanala imaju neke sadržaje kodirane! Jel je išta od toga kodirano i na MAX TV. Mislim....bilo bi bez veze da sad gledam, ne znam, npr. HRT PLUS ili npr. NOVU TV i počne neki film ili serija i to mi kodiraju da ne mogu gledat.....!?

    Ozbiljno razmatram opcije koje imam jer ne mogu nikako podesiti sve kanale koje želim da imaju čistu sliku! Razmišljao sam i o kanalnim pojačalima i o eTV i još dosta toga, međutim stvar je takva da ću za kanalno pojačalo pljunut 400 kn i nije nužno da time rješim problem, a eTV nije najjeftinije rješenje (mislim da je MAX TV povoljniji ili nije? Koja je razlika u kvaliteti slike u usporedbi sa eTV?)

    Da li je moguće umjesto na TV ovu tehnologiju spoijiti na VCR ili DVD-recorder budući da bih ako uzmem to izbacio antene iz uporabe, a povremeno nešto hoću i snimit sa tv!? Neke vrste signala imaju zaštitu, pa ako se spoje na npr. VCR slika titra i ne može se gledat.....?

    Na nekoj recenziji sam pročitao da je slika ponekad mutna i neoštra....?

    Što se tiče kvalitete programa i ulaganja u pojačalo - to se ne isplati ako misliš na analogni signal - uzmeš DVB-T receiver(uređaj kao i satelitski receiver koja se spaja na TV) i imaš savršenu sliku. Uvjet je da stanuješ u području emitiranja DVB-T signala. Za trenutno stanje za pokrivenost vidi na http://www.kingsatonline.com/jumpto....&cat=37&id=785
    Takav receiver možeš kupit već za 400kn - u ve-milu je 350kn na sniženju ovaj vikend digimax 5020. Ako ti je bitno snimanje bez gubitka kavlitete možeš u PC puknut DVB-T karticu ili USB-DVB-t varijantu - snimka je identična originalu jer se snima video u dig obliku u kojem se i emitira - jedino moraš pomoću nekog programa konvertirati u dvd video format(iako se radi o mpeg2 formatu kod dvd videa su odvojeni zvuk i video pa treba mpeg2 file razdvojit).

    Ili kupiš DVD recorder i snimaš program - budući da bi signal išao iz dvb-t receivera snimka bi trebala biti kvalitetna jer nema nikakvih smetnji na programu koji se snima kao kod analognog prijema ali ne bi bila kao izvornik jer bi se signal slao preko analognog izlaza na analogni ulaz recordera. Ili potraži ako ima kod nas DVD recorder sa digitalnim tunerom.
    Zadnji uredio blueled : 22-09-2006 u 13:10

  15. #90
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2003
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    Samsung S22 Ultra
    Operater
    T-Vip2
    Postova
    1.516
    Bodovi
    33.109
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.109, Nivo: 44
    Bodovi: 33.109, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zombix kaže da neće svi korisnici moći koristit MAXtv...
    Kod MAXTV-a ima jedna caka, naim enece svi korisnici ADSL-a moci koristiti tu famoznu tehnologiju. Prvo se mora izmjeriti slabljenje na parici i prekontrolirati da li je uopce moguce tako nesto postaviti na doticnu liniju

  16. #91
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    N70, E71
    Operater
    TELE 2, T-mobile
    Postova
    415
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao jay
    Zombix kaže da neće svi korisnici moći koristit MAXtv...
    U rujanskom bug-u piše citiram:"...vaš će ADSL priključak(ukoliko ga već imate) morati biti proširen dodatnim "pojasom" propusnosti od 5 Mbita........Ustanovi li se da vaš telefonski priključak nije dovoljno "kvalitetan",nazvat će vas tehničar T-coma i dogovoriti termin kada će doći kod vas sa svom novom opremom koju će instalirati. Dobit ćete, zacijelo, novi router s modemom za ADSL,ovaj put nešto veće propusnosti,ali i većih dimenzija." Dakle,svjesno lažu čitateljima ili su dobili krivu informaciju od T-com-a pa napisali nešto što nije istina.

    Siguran sam da je ova informacija od Zombixa točna - pa sam želio skrenuti pozornost na to kako već u startu u najavama nove usluge, jer je već i prije par mjeseci u BUG-u bilo riječi o MAXTV-u - oni ga već par mjeseci "testiraju",koja još nije komercijalno krenula za vrijeme pisanja teksta i izlaska rujanskog broja dotičnog časospisa navlače ljude i obmanjuju ih. Naime,nigdje ni riječi o tehničkim ograničenjima ili nemogućnosti instaliranja MAXTV-a,da ne citiram oper tekst navode da trebate zatražiti dsl priključak ili ako ga već imate zatražiti MAXTV.

    I na kraju - ta usluga bi trebala biti atraktivna korisnicima u npr. ruralnim područjima ili svugdje gdje nema kabelske televizije(dakle izvan većih gradova) a upravo tamo je koliko je meni poznati vrlo često infrastruktura loša,i nema mogućnosti dsl prikljkučka a ako ima vjerujem da će u dosta slučajeva biti slučaj koji je naveden kada se ne može dobiti MAXTV. Zaista mi nije jasno na koga oni to ciljaju kad je svakome mnogo isplativije uzeti kabelsku ako ima mogućnost - Zagreb itd. nego MAXTV.

    Opet se ponavlja po nti put da nešto promoviraju pri čemu ne spomenu da će usluga bit dostupna samo užem krugu korisnika. Zar ne bi T-com trebao otkloniti nedostatak takve telefonske linije i omogućiti uslugu korisniku - da ne bi možda korisnici sami trebali financirat obnovu infrastrukture da bi nam onda oni preko te iste mreže masno naplatili uslugu, i to po drugi put - jer su svi plaćali priključak tj. sudjelovali u izgradnji infrastrukture već jedanput.

  17. #92
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    May 2003
    Lokacija
    Zagreb, Volovčica
    Mobitel
    Nokia N95 8GB, 8910
    Operater
    VIP, tele2
    Godina
    41
    Postova
    3.121
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja sam još prošle godina na Infu pitao na t-comovom štandu za maxtv i rečeno mi je da se ne mora uvoditi adsl. Može se uvesti samo maxtv

  18. #93
    nihilistic Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 3G 16Gb
    Operater
    vip
    Postova
    4.800
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    znači kad uzmem maxtv više nisam dužan plačat 60 kn tv pretplate hrtu?

  19. #94
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran50000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagabria
    Mobitel
    HTC Evo 3d, Samsung u900
    Operater
    097, 092
    Godina
    41
    Postova
    1.701
    Bodovi
    56.072
    Nivo
    57
    Bodovi: 56.072, Nivo: 57
    Bodovi: 56.072, Nivo: 57
    Ukupna aktivnost: 6,0%
    Ukupna aktivnost: 6,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mislim da moras...to je ranije spomenuto...zakonom se mora placati za SVAKI TV uredaj koji imas...moras placati pretplatu...dakle,neovisno o maxtv ti opet moras placati drzavi jer koristis TV...tako nekako...uglavnom,moras placati...

    jedino mozda ako se skroz makne antena,ali sumnjam...
    Toše hajde da napravimo zvjezdano nebo...budi najsjajnija zvijezda na njemu a ja ću biti tvoj odsjaj u jezeru suza!
    R.I.P.-16.10.2007.

  20. #95
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    May 2003
    Lokacija
    Zagreb, Volovčica
    Mobitel
    Nokia N95 8GB, 8910
    Operater
    VIP, tele2
    Godina
    41
    Postova
    3.121
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao sodom
    znači kad uzmem maxtv više nisam dužan plačat 60 kn tv pretplate hrtu?
    Nažalost to nije tako. Jel koliko sam ja shvatio ti kao ne plačaš pretplatu za programe nego za tv prijamnik. Koja im je to glupa fora. Ja kad budem sam živio to sigurno ne mislim plačati

  21. #96
    nihilistic Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 3G 16Gb
    Operater
    vip
    Postova
    4.800
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hm čini mi se da je to puno rupa,...ok što ako ja maknem sve antene s krova osim digitalne satelitske na kojoj gleda fta programe, ne posjedujem tv nego plazma ekran( koji nema u sebi tv tuner), što definitivno nije isto,također sam dužan plačat nešto hrtu?

  22. #97
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    May 2003
    Lokacija
    Zagreb, Volovčica
    Mobitel
    Nokia N95 8GB, 8910
    Operater
    VIP, tele2
    Godina
    41
    Postova
    3.121
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao sodom
    hm čini mi se da je to puno rupa,...ok što ako ja maknem sve antene s krova osim digitalne satelitske na kojoj gleda fta programe, ne posjedujem tv nego plazma ekran( koji nema u sebi tv tuner), što definitivno nije isto,također sam dužan plačat nešto hrtu?
    E vidiš zakon je nedorečen i pun rupa tak da bi na tu foru mogao njih zajebat. Ista stvar je sa tv-om na kompu. Za to ti ne mogu ništa. Ja po toj logici imam 5 tv-a. Dva normalna i dva na kompovima i jedan na laptopu. Kolko bi ja plačao pretplatu

  23. #98
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran50000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagabria
    Mobitel
    HTC Evo 3d, Samsung u900
    Operater
    097, 092
    Godina
    41
    Postova
    1.701
    Bodovi
    56.072
    Nivo
    57
    Bodovi: 56.072, Nivo: 57
    Bodovi: 56.072, Nivo: 57
    Ukupna aktivnost: 6,0%
    Ukupna aktivnost: 6,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    makar bi mi bilo logicno da ako maknes antene da se ne bi trebalo placati jer ne primas nikakav signal (njihov)...sto bi znacilo isto kao i placati za pokvaren televizor pretplatu...kaj ja znam...mozda nije tako...
    ali opet ako imas vise prijemnika u kuci opet nemres na svim gledati maxtv,nego samo na jednom...
    Toše hajde da napravimo zvjezdano nebo...budi najsjajnija zvijezda na njemu a ja ću biti tvoj odsjaj u jezeru suza!
    R.I.P.-16.10.2007.

  24. #99
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Mobitel
    SE W20i
    Operater
    Tele2
    Godina
    44
    Postova
    654
    Bodovi
    10.172
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.172, Nivo: 24
    Bodovi: 10.172, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Po novom se tv pretplata plaća po domaćinstvu. Dakle, možeš doma imati 3 televizora, ali plaćaš samo jednu pretplatu, tj. 65 kuna (ili koliko već iznosi).

  25. #100
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2003
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    Samsung S22 Ultra
    Operater
    T-Vip2
    Postova
    1.516
    Bodovi
    33.109
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.109, Nivo: 44
    Bodovi: 33.109, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao cyberphere
    Ja sam još prošle godina na Infu pitao na t-comovom štandu za maxtv i rečeno mi je da se ne mora uvoditi adsl. Može se uvesti samo maxtv
    Nazvao sam službu i provjerio, rekli su da je potrebno imati adsl za korištenje maxtva, dakle neide samostalno.
    = Citat = Izvorno postao cyberphere
    E vidiš zakon je nedorečen i pun rupa tak da bi na tu foru mogao njih zajebat. Ista stvar je sa tv-om na kompu. Za to ti ne mogu ništa. Ja po toj logici imam 5 tv-a. Dva normalna i dva na kompovima i jedan na laptopu. Kolko bi ja plačao pretplatu
    RTV pristojba se plaća po kućanstvu, a ne broju TV prijemnika, dovoljno je aktivno posjedovanje tv ili radio prijemnika u kući, automobilu, mobitelu i sl. da vas ta pristojba kači.


 
Zatvorena tema
Stranica 4 od 15 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. t630 dosao
    By coma_zgb in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 15-02-2004, 15:27
  2. st55 dosao kod nas
    By coma_zgb in forum Siemens X5x
    Odgovora: 49
    Posljednji post: 22-09-2003, 11:15
  3. t610 DOSAO !!!
    By sezam-picika in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 57
    Posljednji post: 08-07-2003, 02:05
  4. FW 12 za S55 je konacno dosao:)
    By sezam-picika in forum Siemens X5x
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 01-06-2003, 23:40
  5. 3g dosao
    By jsp m in forum Mreža
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 29-09-2002, 14:10

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove