slusaj da ja tebi nesto kazem! telit g90 je drugi smartphone koji radi na microsoft smartphone 2002 OS (inace to je operativni sustav)! Znaci ako je to mobitel koji radi na microsoftovom operativnom sustavu bit ce kompaktibilan sa svim najjacim i najboljim programima koje microsoft izbaci na trziste dok ce mu vjerovatno symbian za pola godine/godinu dana pusit k****! vjerojatno nisi ni vidio kako izgleda fotka koja je uslikana sa tim uredajem! sta se ja uopce svadam sa tobom! ako zelis kameru kupi si digitalni fotoaparat! I samo malo tvoja kamera na tvom 6600 nema niti 1megapixel jel ti mislis da se vidi razlika slike uslikana tvojom nokiom ili "mojim telitom g90"(nije moj josh) a ako imash digitalni fotoapart trebao bih znati da digitalci i sa cak 2.0 ili 2.1 sve do 3.0 megapixela nisu digitalci za slikanje kvalitetnih slika nego za quick share internetom.


) a ako imash digitalni fotoapart trebao bih znati da digitalci i sa cak 2.0 ili 2.1 sve do 3.0 megapixela nisu digitalci za slikanje kvalitetnih slika nego za quick share internetom.

Bookmarks