i izgubit garanciju![]()
i izgubit garanciju![]()
imas kakvo pametnije rjesenje?Izvorno postao prpic
inace mobitel je kupljen na tele2
Izvorno postao Dr.Zlo
nosi kod njih onda , nek oni porpavljaju![]()
Izvorno postao prpic
To sam mu reka gori.
http://sm.igorj.on.neobee.net/index_...i%20midway.htm
Ako si išao po ovome,mora ti raditi.
Bookmarks