može malo objašnjenje kako to napravit
PS nemam blage prvi put se time bavim
može malo objašnjenje kako to napravit
PS nemam blage prvi put se time bavim
i da napomenem meni je sve obrisano od igara (bar tako izgleda)
a beckup od prije nemam tako da sad napravim beckup nema svrhe
jedino rješenje je da dobijem neciji pa ga "ubacim"
Izvorno postao Dr.Zlo
Nema veze, napravi ga, pa flashaj mobitel.
ok napravit cu
to bi trebalo vratit sve? ili?
Izvorno postao Dr.Zlo
Tribalo bi ti vratiti to sve i riješit ćeš se ikonica od t-mobila.
i izgubit garanciju![]()
imas kakvo pametnije rjesenje?Izvorno postao prpic
inace mobitel je kupljen na tele2
Izvorno postao prpic
To sam mu reka gori.
Bookmarks