Izvorno postao gavran1
E s ovim se u potpunosti slažem. Nešto si izbrisa od toga što nebi smio. Napravi novi flash, pa će valjati. Napravi backup sa motoKITOM![]()
Ako ne napraviš backup, gubiš garanciju...
Izvorno postao gavran1
E s ovim se u potpunosti slažem. Nešto si izbrisa od toga što nebi smio. Napravi novi flash, pa će valjati. Napravi backup sa motoKITOM![]()
Ako ne napraviš backup, gubiš garanciju...
Bookmarks