= Citat = Izvorno postao gavran1
A šta će ti ionako igre? Brijem da si slučajno izbriso neki file vezan za te igrice,pa si drko još po tome,ko na kompu izbriši neke podatke programa u program filesu-i onda je nemreš brisat ni igrat,koristit,ili šta već

E s ovim se u potpunosti slažem. Nešto si izbrisa od toga što nebi smio. Napravi novi flash, pa će valjati. Napravi backup sa motoKITOM
Ako ne napraviš backup, gubiš garanciju...