Hihi, čini se da nas opsjedaju strani operateri u HRIzvorno postao sms freak
![]()
I jedan mali OT. Na samsungu x100 sa tele2 karticom mi se osim naziva mreže TELE2 još ispod ispisuje 219 02. Da li netko zna da li je to ikako moguće ukloniti pa da piše samo tele2.


)
Odgovori uz citat
Bookmarks