= Citat = Izvorno postao sms freak
ojpi vidi što sam ja ulovio u Rijeci 29.06.2006 oko 22:50 (trebali ste mi vidjet izraz lica )

Ja sam ovdje u RI imao samo problema sa slanjem SMS-a dok su pozivi radili normalno.
Hihi, čini se da nas opsjedaju strani operateri u HR
I jedan mali OT. Na samsungu x100 sa tele2 karticom mi se osim naziva mreže TELE2 još ispod ispisuje 219 02. Da li netko zna da li je to ikako moguće ukloniti pa da piše samo tele2.