Evo samo da javim, još se uvijek nemogu prijaviti na mrežu od noćašnjeg pada iste s brojem koji je bio prelaz s postpaida na prepaid, dok s drugim originalno prepaid brojem nema problema.
Evo samo da javim, još se uvijek nemogu prijaviti na mrežu od noćašnjeg pada iste s brojem koji je bio prelaz s postpaida na prepaid, dok s drugim originalno prepaid brojem nema problema.
Jučer sam priavio ovo u 10, pa su mi rekli da nazovem u 13, pa sam nazvao u 13, pa su mi rekli da će otkloniti kvar i nazvati me, pa su me nazvali u 20:30 i sve je bilo ureduIzvorno postao jay
usto mi je rekao da je nekoliko tisuća novije aktiviranih korisnika u toj situaciji.
Bookmarks