Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 85

Tema: Riknuo TELE2

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Hvar - Zadar
    Mobitel
    Samsung Galaxy S4
    Operater
    HT
    Godina
    49
    Postova
    491
    Bodovi
    15.822
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.822, Nivo: 30
    Bodovi: 15.822, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao zerobravo
    ajde pojasni malo ovo opsežnije, ne znam što je pjesnik s ovim htio reći.
    Mislim da nije htio reći ništa pametno!

  2. #2
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Sloboština, Zagreb, Turopolje
    Mobitel
    HTC DesireHD
    Operater
    VIP
    Godina
    42
    Postova
    1.972
    Bodovi
    21.621
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.621, Nivo: 35
    Bodovi: 21.621, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mateob
    Mislim da nije htio reći ništa pametno!
    Da...uglavnom, gle reputaciju
    Tko se ljuti, uvalim mu kruti...

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    K610 feat. 64Mb M2
    Operater
    VeryImportantPerson
    Godina
    36
    Postova
    166
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja neznam kaj vi buku dižete bezveza za 10 sati ili kolko već ne rađenja mreže..,..Blah velka stvar... Dogodilo se i većima.,.... T-com u svaki dan rikne nekaj za dsl a mi to trpimo i još skupo plaćamo njihovu lošu uslugu.. Ovo je bar jeftino , a i nije tolko loše...
    Pad sistema...Zamisli da više ničeg nema,nema problema,lošeg društva,loših žena i sistema...
    Tremovci rulaju! ima ko Tajnu crne kutije?

  4. #4
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Operater
    Tele2
    Postova
    591
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pametan odgovor, no ipak stekao sam dojam da vecina ljudi ovdje ne dize buku nego cisto konstatira. Sve u svemu, nije se svijet srusio

  5. #5
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iphone 5
    Operater
    Vip
    Godina
    46
    Postova
    680
    Bodovi
    17.514
    Nivo
    32
    Bodovi: 17.514, Nivo: 32
    Bodovi: 17.514, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vi ljudi koji ste na tele 2 ste stvarno cudni.Branite ih kao da vam je tata vlasnik.Oni su tu da vas oderu, isto kao i t-mobile i vip.Sad je sve stvar osobnog odabira:jel vam bitnija cijena ili kvaliteta.Meni nije zadovoljavajuce da zbog niske cijene budem nedostupan 3 dana i da ne mogu telefonirati.A i razlika u cijeni uopce nije velika, u odnosu na razinu kvalitete usluge koju pružaju.

  6. #6
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience PointsTagger Second ClassSocial

    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC Desire 510
    Operater
    VIP
    Godina
    38
    Postova
    2.163
    Bodovi
    33.654
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.654, Nivo: 44
    Bodovi: 33.654, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao konan1
    nedostupan 3 dana
    nećemo pretjerivat...
    Seriously?

  7. #7
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Operater
    Tele2
    Postova
    591
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao konan1
    Vi ljudi koji ste na tele 2 ste stvarno cudni.Branite ih kao da vam je tata vlasnik.Oni su tu da vas oderu, isto kao i t-mobile i vip.Sad je sve stvar osobnog odabira:jel vam bitnija cijena ili kvaliteta.Meni nije zadovoljavajuce da zbog niske cijene budem nedostupan 3 dana i da ne mogu telefonirati.A i razlika u cijeni uopce nije velika, u odnosu na razinu kvalitete usluge koju pružaju.
    Ti onda placaj brand, korisnici Tele2 bili su jucer prvi put nedostupni na 3 sata, pa ako se to nikad ovima nije dogodilo onda sam ja Bill Clinton.

  8. #8
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iphone 5
    Operater
    Vip
    Godina
    46
    Postova
    680
    Bodovi
    17.514
    Nivo
    32
    Bodovi: 17.514, Nivo: 32
    Bodovi: 17.514, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ma cura mi je imala tele2 dok je bila ona mukte tarifa za sve mreže, i to je stalno pucalo nešto.Nema signala, ne možeš poslat poruku, ne možeš provjeriti stanje na racunu...
    Vip i T su sad uhodani i manja je vjerojatnost da ce biti nekakvih problema.(ne kažem da ih nece biti).Boli me briga što onu grade mrežu, ja ocekujem uslugu.

  9. #9
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Operater
    Tele2
    Postova
    591
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ovisi kako kome, meni nikad ne puca, signal je odlican i nikad ne kasne poruke, presao sam s VIP-a i ne osjetim nikakvo pogorsanje usluge, a na novcaniku to sve itekako osjetim u pozitivnom smislu. Problema je bilo, ali nisu toliki da treba dizat paniku, ipak ne pravim frku ako sam neko vrijeme nedostupan, pa nece svijet stati zbog toga.

  10. #10
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Mobitel
    SE W20i
    Operater
    Tele2
    Godina
    44
    Postova
    654
    Bodovi
    10.172
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.172, Nivo: 24
    Bodovi: 10.172, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja još do sada nisam imao problema s Tele2, vjerovatno zato što se služim VIP mrežom

  11. #11
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao konan1
    Ma cura mi je imala tele2 dok je bila ona mukte tarifa za sve mreže, i to je stalno pucalo nešto.Nema signala, ne možeš poslat poruku, ne možeš provjeriti stanje na racunu...
    Vip i T su sad uhodani i manja je vjerojatnost da ce biti nekakvih problema.(ne kažem da ih nece biti).Boli me briga što onu grade mrežu, ja ocekujem uslugu.
    Imam tele2 praktički od početka i jedino što sam primjetio od svega navedenog je da su imali problema još prošle godine prvih mjesec, dva sa pucanjem razgovora. Sad toga više nema i sve radi super. Dakle, u 98% slučajeva nemam nikakvih problema sa tele2, a ako je tebi draže plaćati 1.2 unutar mreže i 3kn izvan, nego 0,99kn prema svima mrežama ja ti više nemam kaj za reć.

  12. #12
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iphone 5
    Operater
    Vip
    Godina
    46
    Postova
    680
    Bodovi
    17.514
    Nivo
    32
    Bodovi: 17.514, Nivo: 32
    Bodovi: 17.514, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ojpi
    Imam tele2 praktički od početka i jedino što sam primjetio od svega navedenog je da su imali problema još prošle godine prvih mjesec, dva sa pucanjem razgovora. Sad toga više nema i sve radi super. Dakle, u 98% slučajeva nemam nikakvih problema sa tele2, a ako je tebi draže plaćati 1.2 unutar mreže i 3kn izvan, nego 0,99kn prema svima mrežama ja ti više nemam kaj za reć.
    Da ali mi je vecina ekipe na T-mobilu pa mi je jeftinije dati 1,20kn nego 1,39kn, a osim toga imaš 7 simpa brojeva koji pokrivaju vecinu ljudi s kojima se svakodnevno cujem i onda mi je minuta 60lp a poruka 31lp.

  13. #13
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Po svemu sudeći nekolicini ljudi(isključivo i samo na ovom forumu)Tele 2 funkcionira bez prekida.Baš zanimljivo
    Ako je baš tako???

  14. #14
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao teac-tascam
    Po svemu sudeći nekolicini ljudi(isključivo i samo na ovom forumu)Tele 2 funkcionira bez prekida.Baš zanimljivo
    Ako je baš tako???
    Oćeš reći da lažem? Naravno da signal u zg-u nije tako dobar ko na vipu i t-mobileu na nekim mjestima, ali ne smeta mi ako nemam signal u svim pothodnicima, inače, signal se dosta poboljšao u zadnje vrijeme. Sve mi radi ok, jučer je pala mreža i to je jedino kaj je zaštekalo.

  15. #15
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 4x
    Operater
    Tele2/ bonbon
    Postova
    2.103
    Bodovi
    26.050
    Nivo
    39
    Bodovi: 26.050, Nivo: 39
    Bodovi: 26.050, Nivo: 39
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao teac-tascam
    Po svemu sudeći nekolicini ljudi(isključivo i samo na ovom forumu)Tele 2 funkcionira bez prekida.Baš zanimljivo
    Ako je baš tako???
    A odakle ti imas informaciju da prekida ako ne sa ovog foruma ili imas "puno" prijatelja na Tele2 :-)
    Ja se prikljucujem onima sa foruma kojima ne prekida, osim danas u SB gdje je pustena nova bazna stanica (ne prekida vec je los zvuk zbog udaljenosti od BS)

  16. #16
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Nov 2005
    Mobitel
    SE J10 Elm
    Operater
    Tele2
    Godina
    41
    Postova
    239
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao teac-tascam
    Po svemu sudeći nekolicini ljudi(isključivo i samo na ovom forumu)Tele 2 funkcionira bez prekida.Baš zanimljivo
    Ako je baš tako???
    Evo, ja jedini problem imala sa slanjem vise poruka u jednoj (koji je rijesen) i to sto je juces sve riknulo, ali nikakvih problema osim toga...i nije to bitno, nego zasto bi itko lagao da je je sve ok, ako nije? Pa valjda bi, da mi puca veza, da nemam signala ili bilo sta drugo, bila ljuta sto sam na pretplati jos godinu dana i pljuvala bi po njima...ne vidim razloga da lazem da sam zadovoljna sa uslugom, ako nisam...
    A ako se ne varam, sta se tice Vipa, prije kojih godinu dana je riknuo signal u cijelom Zagrebu i to je trajalo cijeli dan, znaci ne 2000. g., prosle godine...jer takve stvari se desavaju, bez obzira na to koliko ti placao svoje racune...

  17. #17
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao konan1
    Da ali mi je vecina ekipe na T-mobilu pa mi je jeftinije dati 1,20kn nego 1,39kn, a osim toga imaš 7 simpa brojeva koji pokrivaju vecinu ljudi s kojima se svakodnevno cujem i onda mi je minuta 60lp a poruka 31lp.
    Ok, ako SAMO zoveš tih 7 brojeva onda stvarno svaka čast. Inače je tele2 povoljniji u svemu, 0,99 prema svim mrežama i 29 lipa poruka.

  18. #18
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 4x
    Operater
    Tele2/ bonbon
    Postova
    2.103
    Bodovi
    26.050
    Nivo
    39
    Bodovi: 26.050, Nivo: 39
    Bodovi: 26.050, Nivo: 39
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pustena je bazna stanica u Slav.Brodu (nocas ili danas) pa je mozda to uzrok pada mreze!

  19. #19
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iphone 5
    Operater
    Vip
    Godina
    46
    Postova
    680
    Bodovi
    17.514
    Nivo
    32
    Bodovi: 17.514, Nivo: 32
    Bodovi: 17.514, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao revo
    svako malo neko lupa gluposti...a bome i ti konane...
    lazes da ti je curi pucala veza dok te je zvala ...lazes da nema signala(sve ide preko vipa)...lazes da se nemoze poslati poruka...lazes da se nemoze proveriti stanje racuna...
    U Z agrebu ne ide preko vipa nego preko njihovih baznih stanica.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Tele2 50 % mukte
    By casper1 in forum Tele 2
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 07-07-2006, 20:06
  2. Tele2 nagradna igra, istina ili laz?
    By m... in forum Tele 2
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 20-06-2006, 10:30
  3. Tele2 prestaje s radom u UK i Irskoj
    By Paramount in forum Tele 2
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 24-01-2006, 18:36
  4. Tele2 priznao problem sa SMS-om
    By sms freak in forum Tele 2
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 02-11-2005, 00:32
  5. Odgovora: 48
    Posljednji post: 28-06-2005, 14:48

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove