Tako sto su to vec dobro razvijeni sustavi i bilo bi zaista skandalozno da nemas. I Cronet je 2000. imao bezbroj padova, a dogadjalo se i VIP-u.
Tako sto su to vec dobro razvijeni sustavi i bilo bi zaista skandalozno da nemas. I Cronet je 2000. imao bezbroj padova, a dogadjalo se i VIP-u.
Mislim da nema smisla uspoređivati 2000 i 2006 godinu.Izvorno postao JBT
Tele 2 se hvalio na sva usta kak imaju izuzetno razvijen sustav u svijetu,
tak da nema smisla opravdavati se na način kao da u Hrvatskoj prvi put grade sustav
Isto tako se ne sjećam da je Vip ili T-Mobile imao prekid u sustavu u trajanju od 10-ak sati.Čak niti 90-ih godina
Prekid nije trajao 10 sati niti 3 dana, trajao je oko 3 sata, necemo pretjerivat. Druga stvar, itekako mozemo usporedjivat 2006. i 2000. jer taman da je i 2550. godina svaka ce mreza imati problema dok je u nastanku, ne moze tu pomoci bilo kakva tehnologija, sve sto se razvija nikad ne prolazi bez tehnickih problema. tele2 ima razvijen sustav vani, ali i on je nastajao par godina i ne postoji nikakva mogucnost da se on preko noci prebaci u Hrvatsku. Sto njima vrijedi sto imaju jaku mrezu u Latviji kad je ova Hrvatska jos uvijek u izgradnji.
Kad smo kod prekida drugih mreza, 2000. tadasnji Cronet je u vrijeme Bozica 2 dana riknuo u cijeloj Slavoniji i u jos nekim gradovima u HR. Par mjeseci prije toga pao je u cijelo sredisnjoj Hrvatskoj. VIP je nedavno na par sati pao na podrucju Istre, a godinu dana ranije u Dalmaciji.
Zadnji uredio JBT : 29-06-2006 u 13:46
dobro sto nisi poceo usporedjivati postavljanej bellovog telefona 1900 sa dansnjim teletom...Izvorno postao JBT
daj prizemlji se...koga briga 2000 .....
dans je sve drugacije
Ma mos mislit sto je sve drugacije, daj se ti prizemlji jer nemas pojma ni o cemu.Izvorno postao revo
potpuno si u pravu teac...nemoze se usporedjivati 2000 i 2006...Izvorno postao teac-tascam
nemoze se uvijek opravdavati telac kao da je prvi puta negde i kao on nezna sto trreba...
pa nebi on bio ovdje da nemisli zaradjivati lovu na budalama...ionako odugovlaci sa gprs...sto mislite zasto???
Bookmarks