Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 85

Tema: Riknuo TELE2

Hybrid View

  1. #1
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Aug 2005
    Postova
    2.794
    Bodovi
    48.501
    Nivo
    53
    Bodovi: 48.501, Nivo: 53
    Bodovi: 48.501, Nivo: 53
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao teac-tascam
    Doduše Tele 2 je po tehnologiji na nivou walkie-talkie pa ne treba čuditi.
    ajde pojasni malo ovo opsežnije, ne znam što je pjesnik s ovim htio reći.

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iphone 5
    Operater
    Vip
    Godina
    46
    Postova
    680
    Bodovi
    17.514
    Nivo
    32
    Bodovi: 17.514, Nivo: 32
    Bodovi: 17.514, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja imam vip-me i simpu!Kako to da ja uvijek imam mreže?

  3. #3
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Operater
    Tele2
    Postova
    591
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tako sto su to vec dobro razvijeni sustavi i bilo bi zaista skandalozno da nemas. I Cronet je 2000. imao bezbroj padova, a dogadjalo se i VIP-u.

  4. #4
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao JBT
    Tako sto su to vec dobro razvijeni sustavi i bilo bi zaista skandalozno da nemas. I Cronet je 2000. imao bezbroj padova, a dogadjalo se i VIP-u.
    Mislim da nema smisla uspoređivati 2000 i 2006 godinu.
    Tele 2 se hvalio na sva usta kak imaju izuzetno razvijen sustav u svijetu,
    tak da nema smisla opravdavati se na način kao da u Hrvatskoj prvi put grade sustav

  5. #5
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Isto tako se ne sjećam da je Vip ili T-Mobile imao prekid u sustavu u trajanju od 10-ak sati.Čak niti 90-ih godina

  6. #6
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Operater
    Tele2
    Postova
    591
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Prekid nije trajao 10 sati niti 3 dana, trajao je oko 3 sata, necemo pretjerivat. Druga stvar, itekako mozemo usporedjivat 2006. i 2000. jer taman da je i 2550. godina svaka ce mreza imati problema dok je u nastanku, ne moze tu pomoci bilo kakva tehnologija, sve sto se razvija nikad ne prolazi bez tehnickih problema. tele2 ima razvijen sustav vani, ali i on je nastajao par godina i ne postoji nikakva mogucnost da se on preko noci prebaci u Hrvatsku. Sto njima vrijedi sto imaju jaku mrezu u Latviji kad je ova Hrvatska jos uvijek u izgradnji.

    Kad smo kod prekida drugih mreza, 2000. tadasnji Cronet je u vrijeme Bozica 2 dana riknuo u cijeloj Slavoniji i u jos nekim gradovima u HR. Par mjeseci prije toga pao je u cijelo sredisnjoj Hrvatskoj. VIP je nedavno na par sati pao na podrucju Istre, a godinu dana ranije u Dalmaciji.
    Zadnji uredio JBT : 29-06-2006 u 13:46

  7. #7
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    663
    Bodovi
    10.785
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.785, Nivo: 24
    Bodovi: 10.785, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao JBT
    Prekid nije trajao 10 sati niti 3 dana, trajao je oko 3 sata, necemo pretjerivat. Druga stvar, itekako mozemo usporedjivat 2006. i 2000. jer taman da je i 2550. godina svaka ce mreza imati problema dok je u nastanku, ne moze tu pomoci bilo kakva tehnologija, sve sto se razvija nikad ne prolazi bez tehnickih problema. tele2 ima razvijen sustav vani, ali i on je nastajao par godina i ne postoji nikakva mogucnost da se on preko noci prebaci u Hrvatsku. Sto njima vrijedi sto imaju jaku mrezu u Latviji kad je ova Hrvatska jos uvijek u izgradnji.

    Kad smo kod prekida drugih mreza, 2000. tadasnji Cronet je u vrijeme Bozica 2 dana riknuo u cijeloj Slavoniji i u jos nekim gradovima u HR. Par mjeseci prije toga pao je u cijelo sredisnjoj Hrvatskoj. VIP je nedavno na par sati pao na podrucju Istre, a godinu dana ranije u Dalmaciji.
    dobro sto nisi poceo usporedjivati postavljanej bellovog telefona 1900 sa dansnjim teletom...
    daj prizemlji se...koga briga 2000 .....
    dans je sve drugacije

  8. #8
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    663
    Bodovi
    10.785
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.785, Nivo: 24
    Bodovi: 10.785, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao teac-tascam
    Mislim da nema smisla uspoređivati 2000 i 2006 godinu.
    Tele 2 se hvalio na sva usta kak imaju izuzetno razvijen sustav u svijetu,
    tak da nema smisla opravdavati se na način kao da u Hrvatskoj prvi put grade sustav
    potpuno si u pravu teac...nemoze se usporedjivati 2000 i 2006...
    nemoze se uvijek opravdavati telac kao da je prvi puta negde i kao on nezna sto trreba...
    pa nebi on bio ovdje da nemisli zaradjivati lovu na budalama...ionako odugovlaci sa gprs...sto mislite zasto???

  9. #9
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Hvar - Zadar
    Mobitel
    Samsung Galaxy S4
    Operater
    HT
    Godina
    49
    Postova
    491
    Bodovi
    15.822
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.822, Nivo: 30
    Bodovi: 15.822, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao zerobravo
    ajde pojasni malo ovo opsežnije, ne znam što je pjesnik s ovim htio reći.
    Mislim da nije htio reći ništa pametno!

  10. #10
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Sloboština, Zagreb, Turopolje
    Mobitel
    HTC DesireHD
    Operater
    VIP
    Godina
    42
    Postova
    1.972
    Bodovi
    21.621
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.621, Nivo: 35
    Bodovi: 21.621, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mateob
    Mislim da nije htio reći ništa pametno!
    Da...uglavnom, gle reputaciju
    Tko se ljuti, uvalim mu kruti...

  11. #11
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    K610 feat. 64Mb M2
    Operater
    VeryImportantPerson
    Godina
    36
    Postova
    166
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja neznam kaj vi buku dižete bezveza za 10 sati ili kolko već ne rađenja mreže..,..Blah velka stvar... Dogodilo se i većima.,.... T-com u svaki dan rikne nekaj za dsl a mi to trpimo i još skupo plaćamo njihovu lošu uslugu.. Ovo je bar jeftino , a i nije tolko loše...
    Pad sistema...Zamisli da više ničeg nema,nema problema,lošeg društva,loših žena i sistema...
    Tremovci rulaju! ima ko Tajnu crne kutije?

  12. #12
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Operater
    Tele2
    Postova
    591
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pametan odgovor, no ipak stekao sam dojam da vecina ljudi ovdje ne dize buku nego cisto konstatira. Sve u svemu, nije se svijet srusio

  13. #13
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iphone 5
    Operater
    Vip
    Godina
    46
    Postova
    680
    Bodovi
    17.514
    Nivo
    32
    Bodovi: 17.514, Nivo: 32
    Bodovi: 17.514, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vi ljudi koji ste na tele 2 ste stvarno cudni.Branite ih kao da vam je tata vlasnik.Oni su tu da vas oderu, isto kao i t-mobile i vip.Sad je sve stvar osobnog odabira:jel vam bitnija cijena ili kvaliteta.Meni nije zadovoljavajuce da zbog niske cijene budem nedostupan 3 dana i da ne mogu telefonirati.A i razlika u cijeni uopce nije velika, u odnosu na razinu kvalitete usluge koju pružaju.

  14. #14
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience PointsTagger Second ClassSocial

    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC Desire 510
    Operater
    VIP
    Godina
    38
    Postova
    2.163
    Bodovi
    33.654
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.654, Nivo: 44
    Bodovi: 33.654, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao konan1
    nedostupan 3 dana
    nećemo pretjerivat...
    Seriously?

  15. #15
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Operater
    Tele2
    Postova
    591
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao konan1
    Vi ljudi koji ste na tele 2 ste stvarno cudni.Branite ih kao da vam je tata vlasnik.Oni su tu da vas oderu, isto kao i t-mobile i vip.Sad je sve stvar osobnog odabira:jel vam bitnija cijena ili kvaliteta.Meni nije zadovoljavajuce da zbog niske cijene budem nedostupan 3 dana i da ne mogu telefonirati.A i razlika u cijeni uopce nije velika, u odnosu na razinu kvalitete usluge koju pružaju.
    Ti onda placaj brand, korisnici Tele2 bili su jucer prvi put nedostupni na 3 sata, pa ako se to nikad ovima nije dogodilo onda sam ja Bill Clinton.

  16. #16
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iphone 5
    Operater
    Vip
    Godina
    46
    Postova
    680
    Bodovi
    17.514
    Nivo
    32
    Bodovi: 17.514, Nivo: 32
    Bodovi: 17.514, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ma cura mi je imala tele2 dok je bila ona mukte tarifa za sve mreže, i to je stalno pucalo nešto.Nema signala, ne možeš poslat poruku, ne možeš provjeriti stanje na racunu...
    Vip i T su sad uhodani i manja je vjerojatnost da ce biti nekakvih problema.(ne kažem da ih nece biti).Boli me briga što onu grade mrežu, ja ocekujem uslugu.

  17. #17
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Operater
    Tele2
    Postova
    591
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ovisi kako kome, meni nikad ne puca, signal je odlican i nikad ne kasne poruke, presao sam s VIP-a i ne osjetim nikakvo pogorsanje usluge, a na novcaniku to sve itekako osjetim u pozitivnom smislu. Problema je bilo, ali nisu toliki da treba dizat paniku, ipak ne pravim frku ako sam neko vrijeme nedostupan, pa nece svijet stati zbog toga.

  18. #18
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Mobitel
    SE W20i
    Operater
    Tele2
    Godina
    44
    Postova
    654
    Bodovi
    10.172
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.172, Nivo: 24
    Bodovi: 10.172, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja još do sada nisam imao problema s Tele2, vjerovatno zato što se služim VIP mrežom

  19. #19
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao konan1
    Ma cura mi je imala tele2 dok je bila ona mukte tarifa za sve mreže, i to je stalno pucalo nešto.Nema signala, ne možeš poslat poruku, ne možeš provjeriti stanje na racunu...
    Vip i T su sad uhodani i manja je vjerojatnost da ce biti nekakvih problema.(ne kažem da ih nece biti).Boli me briga što onu grade mrežu, ja ocekujem uslugu.
    Imam tele2 praktički od početka i jedino što sam primjetio od svega navedenog je da su imali problema još prošle godine prvih mjesec, dva sa pucanjem razgovora. Sad toga više nema i sve radi super. Dakle, u 98% slučajeva nemam nikakvih problema sa tele2, a ako je tebi draže plaćati 1.2 unutar mreže i 3kn izvan, nego 0,99kn prema svima mrežama ja ti više nemam kaj za reć.

  20. #20
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iphone 5
    Operater
    Vip
    Godina
    46
    Postova
    680
    Bodovi
    17.514
    Nivo
    32
    Bodovi: 17.514, Nivo: 32
    Bodovi: 17.514, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ojpi
    Imam tele2 praktički od početka i jedino što sam primjetio od svega navedenog je da su imali problema još prošle godine prvih mjesec, dva sa pucanjem razgovora. Sad toga više nema i sve radi super. Dakle, u 98% slučajeva nemam nikakvih problema sa tele2, a ako je tebi draže plaćati 1.2 unutar mreže i 3kn izvan, nego 0,99kn prema svima mrežama ja ti više nemam kaj za reć.
    Da ali mi je vecina ekipe na T-mobilu pa mi je jeftinije dati 1,20kn nego 1,39kn, a osim toga imaš 7 simpa brojeva koji pokrivaju vecinu ljudi s kojima se svakodnevno cujem i onda mi je minuta 60lp a poruka 31lp.

  21. #21
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Po svemu sudeći nekolicini ljudi(isključivo i samo na ovom forumu)Tele 2 funkcionira bez prekida.Baš zanimljivo
    Ako je baš tako???

  22. #22
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao konan1
    Da ali mi je vecina ekipe na T-mobilu pa mi je jeftinije dati 1,20kn nego 1,39kn, a osim toga imaš 7 simpa brojeva koji pokrivaju vecinu ljudi s kojima se svakodnevno cujem i onda mi je minuta 60lp a poruka 31lp.
    Ok, ako SAMO zoveš tih 7 brojeva onda stvarno svaka čast. Inače je tele2 povoljniji u svemu, 0,99 prema svim mrežama i 29 lipa poruka.

  23. #23
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 4x
    Operater
    Tele2/ bonbon
    Postova
    2.103
    Bodovi
    26.050
    Nivo
    39
    Bodovi: 26.050, Nivo: 39
    Bodovi: 26.050, Nivo: 39
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pustena je bazna stanica u Slav.Brodu (nocas ili danas) pa je mozda to uzrok pada mreze!

  24. #24
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iphone 5
    Operater
    Vip
    Godina
    46
    Postova
    680
    Bodovi
    17.514
    Nivo
    32
    Bodovi: 17.514, Nivo: 32
    Bodovi: 17.514, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao revo
    svako malo neko lupa gluposti...a bome i ti konane...
    lazes da ti je curi pucala veza dok te je zvala ...lazes da nema signala(sve ide preko vipa)...lazes da se nemoze poslati poruka...lazes da se nemoze proveriti stanje racuna...
    U Z agrebu ne ide preko vipa nego preko njihovih baznih stanica.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Tele2 50 % mukte
    By casper1 in forum Tele 2
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 07-07-2006, 20:06
  2. Tele2 nagradna igra, istina ili laz?
    By m... in forum Tele 2
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 20-06-2006, 10:30
  3. Tele2 prestaje s radom u UK i Irskoj
    By Paramount in forum Tele 2
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 24-01-2006, 18:36
  4. Tele2 priznao problem sa SMS-om
    By sms freak in forum Tele 2
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 02-11-2005, 00:32
  5. Odgovora: 48
    Posljednji post: 28-06-2005, 14:48

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove