Da je tako dugo trajao ispad na Vip-u ili T-Mobile-u zvonila bi zvona.
Doduše Tele 2 je po tehnologiji na nivou walkie-talkie pa ne treba čuditi.![]()
Da je tako dugo trajao ispad na Vip-u ili T-Mobile-u zvonila bi zvona.
Doduše Tele 2 je po tehnologiji na nivou walkie-talkie pa ne treba čuditi.![]()
Bookmarks