Pa pišem o signalu slovenske mreže u novom zagrebu. Na stranu sad pad tele2 mreže, zanimljivo je da mi je mob uhvatio signal od mobitela (i sad sam još uvijek na njemu, LOL) pa sam ovu zanimljivost podijelio s forumom.Izvorno postao Inovator
Pa pišem o signalu slovenske mreže u novom zagrebu. Na stranu sad pad tele2 mreže, zanimljivo je da mi je mob uhvatio signal od mobitela (i sad sam još uvijek na njemu, LOL) pa sam ovu zanimljivost podijelio s forumom.Izvorno postao Inovator
Evo, došao je tele2 signal i sve štima.
Evo nešto "zabavno", nakon ovog ispada još uvijek mi lijepo prikazuje "No service".
Zadnji uredio jay : 30-06-2006 u 07:45
Bookmarks