= Citat = Izvorno postao ojpi
Evo ga opet, jedna crtica signala, nažalost, nemam fotić tu da poslikam. Super, u novom zg-u sam u mobitelovom roamingu...
LOL, čak sam si uspio nazvat na fiksni sa tog signala, tj. dobio sam povratni poziv ko da sam u roamingu.
dobro, činjenica jest da problem postoji, a isto tako on se otklanja. ne vrijedi sad pisati o svakoj crtici signala gore dolje.prije koji mjesec je isti problem nastao i u t-mobile mreži, a i u VIPu. pisali smo o tome. jednostavno, događa se.