dobro, činjenica jest da problem postoji, a isto tako on se otklanja. ne vrijedi sad pisati o svakoj crtici signala gore dolje.prije koji mjesec je isti problem nastao i u t-mobile mreži, a i u VIPu. pisali smo o tome. jednostavno, događa se.Izvorno postao ojpi


Odgovori uz citat
Bookmarks