šta da ti velim nego LOL... slovenija je 2 sa 2 pa ne mogu oni smanjiti jačinu signala... repetitori su rađeni po standardu za veće krajeve...Izvorno postao ojpi
, eto signal dolazi u hrvatsku... čak do zagreba
![]()
šta da ti velim nego LOL... slovenija je 2 sa 2 pa ne mogu oni smanjiti jačinu signala... repetitori su rađeni po standardu za veće krajeve...Izvorno postao ojpi
, eto signal dolazi u hrvatsku... čak do zagreba
![]()
Seriously?
Trogir 12 Points
Sve radi i radilo
Bookmarks