LOL, čak mi se sad na kratko zakačio na slovensku mrežu MOBITEL usred novog zagreba?!?! Šta još sve neću vidjet.![]()
LOL, čak mi se sad na kratko zakačio na slovensku mrežu MOBITEL usred novog zagreba?!?! Šta još sve neću vidjet.![]()
dokazi???Izvorno postao ojpi
![]()
Seriously?
Bilo je stvarno kratko, ali pisalo mi je na ekranu MOBITEL, ni sam ne vjerujem da sam vidio na ekranu.Izvorno postao Compov
![]()
ok neka ostane misterijaIzvorno postao ojpi
![]()
Seriously?
Evo ga opet, jedna crtica signala, nažalost, nemam fotić tu da poslikam. Super, u novom zg-u sam u mobitelovom roamingu...Izvorno postao Compov
LOL, čak sam si uspio nazvat na fiksni sa tog signala, tj. dobio sam povratni poziv ko da sam u roamingu.
šta da ti velim nego LOL... slovenija je 2 sa 2 pa ne mogu oni smanjiti jačinu signala... repetitori su rađeni po standardu za veće krajeve...Izvorno postao ojpi
, eto signal dolazi u hrvatsku... čak do zagreba
![]()
Seriously?
Trogir 12 Points
Sve radi i radilo
dobro, činjenica jest da problem postoji, a isto tako on se otklanja. ne vrijedi sad pisati o svakoj crtici signala gore dolje.prije koji mjesec je isti problem nastao i u t-mobile mreži, a i u VIPu. pisali smo o tome. jednostavno, događa se.Izvorno postao ojpi
Pa pišem o signalu slovenske mreže u novom zagrebu. Na stranu sad pad tele2 mreže, zanimljivo je da mi je mob uhvatio signal od mobitela (i sad sam još uvijek na njemu, LOL) pa sam ovu zanimljivost podijelio s forumom.Izvorno postao Inovator
Potvrdjujem da se i meni to dogodilo, Novi ZG takodjer.Izvorno postao ojpi
Zadnji uredio sms freak : 30-06-2006 u 02:06
Hihi, čini se da nas opsjedaju strani operateri u HRIzvorno postao sms freak
![]()
I jedan mali OT. Na samsungu x100 sa tele2 karticom mi se osim naziva mreže TELE2 još ispod ispisuje 219 02. Da li netko zna da li je to ikako moguće ukloniti pa da piše samo tele2.
Uvijek je to po ljeti tako, zbog klimatskih promjera..i radio, tv, a i GSM signal ali to je za neku drugu temu.
Tko rano rani, zajebo je pjetla
Nikako, osim ako stavis kalendar kao pozadinu, onda ce ti pisati samo TELE2.Izvorno postao ojpi
Da, to sam i ja primjetioIzvorno postao JBT
![]()
Bookmarks