Evo ja se u Novom ZG spojio na VIP, ona spomenuta bazna stanica, i uspio sam poslat SMS i uspostavit poziv.
Evo ja se u Novom ZG spojio na VIP, ona spomenuta bazna stanica, i uspio sam poslat SMS i uspostavit poziv.
Evo u Kutini upravo došao signal , uspio sam uputiti poziv prema 098 mreži![]()
crnikmet@gmail.com
Putniku bez cilja svaki je smjer dobar! Jer, ako ne zna kamo ide, svaki će ga put baš tamo i dovesti!
Bookmarks