U Opatiji isto problemi. Nije mi poruku poslao oko 10 i pol, a zatim sam sa pozivima stalno imao problema. Radi, pa prekine, pa nema mreže, pa radi itd. Inače sam stalno na Vip-ovom signalu
U Opatiji isto problemi. Nije mi poruku poslao oko 10 i pol, a zatim sam sa pozivima stalno imao problema. Radi, pa prekine, pa nema mreže, pa radi itd. Inače sam stalno na Vip-ovom signalu
evo da se i ja javim...... houston, we have a problem!
također zagreb-utrine, no, vrućom linijom dojavljeno mi je da je i zadar i požega također odvojeno od svijeta.
Za ovo bi se stvarno trebali ispricati ili barem dati malo free razgovora jer ona dva dosadasnja pada nisu bila velika kao ovaj. Tada je bilo signala i radili su SMS-ovi, a ako si uporan mogao si i nazvati. Sad ne radi bas nista.
Sigurno će se ispričat jer je ovo ogroman ispad, a da će dati nešt free sumnjam. Još uvijek ni s od signala.Izvorno postao JBT
možda off ali investitor u što? u nerad?
Tele2 dobio priznanje "Investitor godine u Hrvatskoj"
2006-06-27
Beč, 26. lipnja 2006. - Na OECD Investment Compact Ministarskoj konferenciji u Beču Tele2 je dobio priznanje "Investitor godine u Hrvatskoj". Ulaganje Tele2 u Hrvatskoj iznosilo je 35 milijuna EUR u 2006. godini, a ukupna planirana kapitalna ulaganja iznose oko 200 milijuna Eura.
Seriously?
To su ulaganja u mrezu, dakle Tele2 je tvrtka koja je najvise ulozila love u 2006. No, novac ne kupuje sveIzvorno postao Compov
![]()
znam da su u mrežu ali ipak..... a i kad pogledaš naravno da je najjači investitor u 06 kad se tek gradi...Izvorno postao JBT
možda da neko još gradi mrežu paralelno sa tele2 onda bi mogli usporediti ko je najveći investitor...
idem u off...
nego mreže još bez... pitam se do kad... i zanima me kako će se opravdati...
Zadnji uredio Compov : 29-06-2006 u 00:22
Seriously?
Pula isto...
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
pozega isto, nista od signala
iPhone 5s 16 GB
Bookmarks