možda su probali stavit gprs i ta sranjapa je sve krepalo... ko zna...
sve u svemu teletovci mi smo odvojeni od mobilnog svijeta... (trenutno) njihova se zarada smrznula...
ojpi nebi ja ni skužio da nema mreže... kad sam vidio tvoj post zaputio sam se prema mobitelu![]()


pa je sve krepalo... ko zna...
Odgovori uz citat
Bookmarks