Ja neznam kaj vi buku dižete bezveza za 10 sati ili kolko već ne rađenja mreže..,..Blah velka stvar... Dogodilo se i većima.,.... T-com u svaki dan rikne nekaj za dsl a mi to trpimo i još skupo plaćamo njihovu lošu uslugu.. Ovo je bar jeftino , a i nije tolko loše...


Odgovori uz citat
Bookmarks