Izvorno postao teac-tascam Doduše Tele 2 je po tehnologiji na nivou walkie-talkie pa ne treba čuditi. ajde pojasni malo ovo opsežnije, ne znam što je pjesnik s ovim htio reći.
Pravila foruma
Bookmarks