Čudno mi je da nije TELE2 objasnio ispade signala tako da kažu da uključuju nove bazne stanice. To im nije strano, a uvijek mogu reći da su ih uključivali negdje gdje nema nikoga od nas da provijerimo!!!!!
Čudno mi je da nije TELE2 objasnio ispade signala tako da kažu da uključuju nove bazne stanice. To im nije strano, a uvijek mogu reći da su ih uključivali negdje gdje nema nikoga od nas da provijerimo!!!!!
Bookmarks