= Citat = Izvorno postao ojpi
Evo ga opet, jedna crtica signala, nažalost, nemam fotić tu da poslikam.
šta da ti velim nego LOL... slovenija je 2 sa 2 pa ne mogu oni smanjiti jačinu signala... repetitori su rađeni po standardu za veće krajeve... , eto signal dolazi u hrvatsku... čak do zagreba