Evo ga opet, jedna crtica signala, nažalost, nemam fotić tu da poslikam. Super, u novom zg-u sam u mobitelovom roamingu...Izvorno postao Compov
LOL, čak sam si uspio nazvat na fiksni sa tog signala, tj. dobio sam povratni poziv ko da sam u roamingu.



Odgovori uz citat
Bookmarks