Kutina NO SIGNAl- sam bog da sam išao gledat post već sam mislio da mi mob nije nešto u redu, no probah Vip karticu i sve radi - znači Tele2 je u "vječnim lovištima"![]()
![]()
Kutina NO SIGNAl- sam bog da sam išao gledat post već sam mislio da mi mob nije nešto u redu, no probah Vip karticu i sve radi - znači Tele2 je u "vječnim lovištima"![]()
![]()
crnikmet@gmail.com
Putniku bez cilja svaki je smjer dobar! Jer, ako ne zna kamo ide, svaki će ga put baš tamo i dovesti!
Bookmarks