Pametan odgovor, no ipak stekao sam dojam da vecina ljudi ovdje ne dize buku nego cisto konstatira. Sve u svemu, nije se svijet srusio![]()
Ja neznam kaj vi buku dižete bezveza za 10 sati ili kolko već ne rađenja mreže..,..Blah velka stvar... Dogodilo se i većima.,.... T-com u svaki dan rikne nekaj za dsl a mi to trpimo i još skupo plaćamo njihovu lošu uslugu.. Ovo je bar jeftino , a i nije tolko loše...
Pad sistema...Zamisli da više ničeg nema,nema problema,lošeg društva,loših žena i sistema...
Tremovci rulaju! ima ko Tajnu crne kutije?
Pametan odgovor, no ipak stekao sam dojam da vecina ljudi ovdje ne dize buku nego cisto konstatira. Sve u svemu, nije se svijet srusio![]()
Vi ljudi koji ste na tele 2 ste stvarno cudni.Branite ih kao da vam je tata vlasnik.Oni su tu da vas oderu, isto kao i t-mobile i vip.Sad je sve stvar osobnog odabira:jel vam bitnija cijena ili kvaliteta.Meni nije zadovoljavajuce da zbog niske cijene budem nedostupan 3 dana i da ne mogu telefonirati.A i razlika u cijeni uopce nije velika, u odnosu na razinu kvalitete usluge koju pružaju.
nećemo pretjerivat...Izvorno postao konan1
Seriously?
Mislim da nema smisla uspoređivati 2000 i 2006 godinu.Izvorno postao JBT
Tele 2 se hvalio na sva usta kak imaju izuzetno razvijen sustav u svijetu,
tak da nema smisla opravdavati se na način kao da u Hrvatskoj prvi put grade sustav
Isto tako se ne sjećam da je Vip ili T-Mobile imao prekid u sustavu u trajanju od 10-ak sati.Čak niti 90-ih godina
Prekid nije trajao 10 sati niti 3 dana, trajao je oko 3 sata, necemo pretjerivat. Druga stvar, itekako mozemo usporedjivat 2006. i 2000. jer taman da je i 2550. godina svaka ce mreza imati problema dok je u nastanku, ne moze tu pomoci bilo kakva tehnologija, sve sto se razvija nikad ne prolazi bez tehnickih problema. tele2 ima razvijen sustav vani, ali i on je nastajao par godina i ne postoji nikakva mogucnost da se on preko noci prebaci u Hrvatsku. Sto njima vrijedi sto imaju jaku mrezu u Latviji kad je ova Hrvatska jos uvijek u izgradnji.
Kad smo kod prekida drugih mreza, 2000. tadasnji Cronet je u vrijeme Bozica 2 dana riknuo u cijeloj Slavoniji i u jos nekim gradovima u HR. Par mjeseci prije toga pao je u cijelo sredisnjoj Hrvatskoj. VIP je nedavno na par sati pao na podrucju Istre, a godinu dana ranije u Dalmaciji.
Zadnji uredio JBT : 29-06-2006 u 13:46
Ti onda placaj brand, korisnici Tele2 bili su jucer prvi put nedostupni na 3 sata, pa ako se to nikad ovima nije dogodilo onda sam ja Bill Clinton.Izvorno postao konan1
Ma cura mi je imala tele2 dok je bila ona mukte tarifa za sve mreže, i to je stalno pucalo nešto.Nema signala, ne možeš poslat poruku, ne možeš provjeriti stanje na racunu...
Vip i T su sad uhodani i manja je vjerojatnost da ce biti nekakvih problema.(ne kažem da ih nece biti).Boli me briga što onu grade mrežu, ja ocekujem uslugu.
Ovisi kako kome, meni nikad ne puca, signal je odlican i nikad ne kasne poruke, presao sam s VIP-a i ne osjetim nikakvo pogorsanje usluge, a na novcaniku to sve itekako osjetim u pozitivnom smislu. Problema je bilo, ali nisu toliki da treba dizat paniku, ipak ne pravim frku ako sam neko vrijeme nedostupan, pa nece svijet stati zbog toga.
Ja još do sada nisam imao problema s Tele2, vjerovatno zato što se služim VIP mrežom![]()
Imam tele2 praktički od početka i jedino što sam primjetio od svega navedenog je da su imali problema još prošle godine prvih mjesec, dva sa pucanjem razgovora. Sad toga više nema i sve radi super. Dakle, u 98% slučajeva nemam nikakvih problema sa tele2, a ako je tebi draže plaćati 1.2 unutar mreže i 3kn izvan, nego 0,99kn prema svima mrežama ja ti više nemam kaj za reć.Izvorno postao konan1
potpuno si u pravu teac...nemoze se usporedjivati 2000 i 2006...Izvorno postao teac-tascam
nemoze se uvijek opravdavati telac kao da je prvi puta negde i kao on nezna sto trreba...
pa nebi on bio ovdje da nemisli zaradjivati lovu na budalama...ionako odugovlaci sa gprs...sto mislite zasto???
Pustena je bazna stanica u Slav.Brodu (nocas ili danas) pa je mozda to uzrok pada mreze!
dobro sto nisi poceo usporedjivati postavljanej bellovog telefona 1900 sa dansnjim teletom...Izvorno postao JBT
daj prizemlji se...koga briga 2000 .....
dans je sve drugacije
U ZIzvorno postao revo
agrebu ne ide preko vipa nego preko njihovih baznih stanica.
Da ali mi je vecina ekipe na T-mobilu pa mi je jeftinije dati 1,20kn nego 1,39kn, a osim toga imaš 7 simpa brojeva koji pokrivaju vecinu ljudi s kojima se svakodnevno cujem i onda mi je minuta 60lp a poruka 31lp.Izvorno postao ojpi
Po svemu sudeći nekolicini ljudi(isključivo i samo na ovom forumu)Tele 2 funkcionira bez prekida.Baš zanimljivo
Ako je baš tako???
Ok, ako SAMO zoveš tih 7 brojeva onda stvarno svaka čast. Inače je tele2 povoljniji u svemu, 0,99 prema svim mrežama i 29 lipa poruka.Izvorno postao konan1
Oćeš reći da lažem? Naravno da signal u zg-u nije tako dobar ko na vipu i t-mobileu na nekim mjestima, ali ne smeta mi ako nemam signal u svim pothodnicima, inače, signal se dosta poboljšao u zadnje vrijeme. Sve mi radi ok, jučer je pala mreža i to je jedino kaj je zaštekalo.Izvorno postao teac-tascam
A odakle ti imas informaciju da prekida ako ne sa ovog foruma ili imas "puno" prijatelja na Tele2 :-)Izvorno postao teac-tascam
Ja se prikljucujem onima sa foruma kojima ne prekida, osim danas u SB gdje je pustena nova bazna stanica (ne prekida vec je los zvuk zbog udaljenosti od BS)
meni je prekidalo dok sam imao SE, ali sa Samsungom prekida bas i nema... mozda bi mogao biti problem u mobu i kako se on odnosi sa zvukom...Izvorno postao 10aLEX
zvuk na SE je bio ocajno distorziran s cudnim frekvencijama, a samsung navodno ima neki procesor koji takve stvari 'krpa'i ne govorim samo o slucaju tele2, ista stvar mi se desavala i na vip-u
Ma mos mislit sto je sve drugacije, daj se ti prizemlji jer nemas pojma ni o cemu.Izvorno postao revo
Pa nije to bas tako.U zadnje vrijeme to im se cesto desavaIzvorno postao ojpi
![]()
http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=23471
http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=23220
Tko rano rani, zajebo je pjetla
Evo, ja jedini problem imala sa slanjem vise poruka u jednoj (koji je rijesen) i to sto je juces sve riknulo, ali nikakvih problema osim toga...i nije to bitno, nego zasto bi itko lagao da je je sve ok, ako nije? Pa valjda bi, da mi puca veza, da nemam signala ili bilo sta drugo, bila ljuta sto sam na pretplati jos godinu dana i pljuvala bi po njima...ne vidim razloga da lazem da sam zadovoljna sa uslugom, ako nisam...Izvorno postao teac-tascam
A ako se ne varam, sta se tice Vipa, prije kojih godinu dana je riknuo signal u cijelom Zagrebu i to je trajalo cijeli dan, znaci ne 2000. g., prosle godine...jer takve stvari se desavaju, bez obzira na to koliko ti placao svoje racune...
Bookmarks