Pozdrav... Ne znam koliko poznaješ kompjutere pa ću od početka...
Da li si ssid postavke i pass stavio i u komp u postavke bežične mrežne...
I moraš obavezno u sigurnosnim postavkama bežične mrežne na kompu odabrati istu enkripciju (ne znam koju koristiš wep, wpa-psk itd...)
I od tud možemo nastaviti...
P.S. Darn - tek sad sam vidio kad si postao... nadam se da si riješio problem do sad...![]()



Odgovori uz citat
Bookmarks