izvoli
https://support.ati.com/ics/support/...ge&folderID=27
trebaš skinuti
Microsoft .NET Framework a ovo je neki dodatako ako imaš Microsoft .NET Framework 2.0 onda nemoraš skidati
i
Catalyst Control Center Package to su driveri
to sam i ja mislio...
imam ati radeonku x1600
neznam jesu li novi driveri pa jel mi moze netko naci link za download tih drivera...
btw skinuo sam demo, i kod starog na kompu mi radi...
Važno je da se trguje
izvoli
https://support.ati.com/ics/support/...ge&folderID=27
trebaš skinuti
Microsoft .NET Framework a ovo je neki dodatako ako imaš Microsoft .NET Framework 2.0 onda nemoraš skidati
i
Catalyst Control Center Package to su driveri
Ja savjetujem da ne instaliraš framework...
to če ti jako usporiti komp... pogotovo ako imaš 512 MB u njemu...
skini si najnovije drivere... a ne catalyst control centar...
znači ima dolje samo odskrulaš i bit će driver posebno... ( do 10 MB velik )
i njega instaliraš i na googlu si nađeš Ati Tray tools...
MUST have aplikacija za ATI usere...
sa njom možeš sve podesiti... a komp će biti brz ( jer nema frameworka )
framework ti treba samo za catalyst
Pa bas mi i igra nije onakva kakvu sam ocekivao...Grafika mi se opce ne svida...A sta ja znam... Vidjet cemo orginal...
Log into the irc for instant help and chat 1. irc.wikkedwire.com | 2. /join #rohitab | 3. /nick yourusername
all you need is one place: http://www.rohitab.com
krompiro hvala!uspjelo je!!!
grafika je ok!
utrke ok!
ma sve je ok!
7/10![]()
Važno je da se trguje
OK...Imam jednu ideju... Mogli bi napraviti poseban thread gdje bi stavljali najbolja vremena trki pa da se natječemo...Znači svako trba priložiti sliku najboljed score-a a moe i film o svojoj vožnji... P da onda vidimo tko vozi najbolje drit, tko vozi najbolje sprint itd... Sta mislite ?
Log into the irc for instant help and chat 1. irc.wikkedwire.com | 2. /join #rohitab | 3. /nick yourusername
all you need is one place: http://www.rohitab.com
Pa da mogli bi smo,al još ćemo malo čekati(ili nećemo) da službeno izađe igrica pa će više ljudi imat igricu
Lijenost se isplati sada a rad se isplati poslijeJel to to?
Pa mogli bi prvo poceti sa demo igricom jer postoje samo tri staze tako da bi svi vozili istu stazu u svojoj disciplini... Puno bolje nego sa cijelom igricom... Svako ima na odabiru 3 ista auta i moze voziti istu stazu kao i drugi u jednoj disciplini...Izvorno postao Babaa
Sad cu otvorit thread u koji mozemo stavljati svoje rezultate...
EDIT: evo link http://cafe.mobil.hr/showthread.php?p=429102
Zadnji uredio cyber : 29-10-2006 u 19:06
Log into the irc for instant help and chat 1. irc.wikkedwire.com | 2. /join #rohitab | 3. /nick yourusername
all you need is one place: http://www.rohitab.com
http://coby.ifastnet.com/index.php tu imate link
A KAJ SAD TI GLEDAS�
E.....igra je PRE DOBRA...fakat ludo, imas svoj tim koji ti pomaze u utrci (kazes im da skucaju neki auto iz protivnickog tima koji ti smeta u utrci) ...nocne voznje....podrucja koja oduzimas drugim bandama.... ma sve u svemu meni je igra stvarno luda![]()
-alooo bre, idu kobre....
-kobre????
-Da bre...
doooobra igra, samo sta mi zvuk tu i tamo zaskripi ali naucis se
- jedan prijedlog za one kojima steka-kasni tipkovnica (kao i meni) --> kupi "jojstick" (ako se tako pise) i biti ce sve u redu
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
Dobra igra samo što meni šteka jer imam preslab komp.....
evo presao sam igru....igrao sam 10 sati sa pola sata pauzom....![]()
![]()
-alooo bre, idu kobre....
-kobre????
-Da bre...
Jel radi multiplayer sa pirat izvedbom igre?![]()
Igra je predobra, kao nastavak Undergrounda... Posebno mi se sviđa što, za razliku od usranog Most Wanteda, radi bez ikakvog zatrzavanja na max detaljima + Vsync @ 1280 x 1024.![]()
e kak se zove ona pjesma u demu a mozda je i u full dok biras i nabrijavas auto to sam u demu cuo...
onak neki spori techno
ludo ako ko zna nek kaze pliz
Važno je da se trguje
sa tportalaNFS Carbon
Deseti izdanak serijala Need For Speed donosi sve i svašta, no najviše će veseliti sve one koji su se oduševljavali zadnjim dvama izdanjima, nazvanima Underground
Novi nastavak Need For Speeda nudi vam brze i nabrijane automobile, sumanute brzine te jako puno šarene grafike na koju se ljudi nezaustavljivo lijepe. Od novih stvari tu je mogućnost utrkivanja s vašim timom - ovo bi trebalo olakšati utrke jer možete davati naredbe svojim suigračima. Kako to radi na duge staze, još ne znamo, jer smo se NFS-a tek prihvatili.
Kao što ste već navikli, bit će tu i sređivanja automobila, popularnog 'pimpinga'. No ovaj dio je doživio promjenu koja se naziva Autosculpt - umjesto da mijenjate pojedine dijelove karoserije, sada pomoću spomenutog alata jednostavno povećavate ili smanjujete neke dijelove te tako dizajnirate skoro pa jedinstveni auto. Ukoliko čak i nemate namjeru nabaviti igru (koja ja izašla za sve platforme poznate čovjeku), isprobajte demo.
NFS Carbon homepage
sad pitanje, jel to izasla full verzija?
da...izasla je ful verzija evo, pa ja sam ju vec presao....igrao 11 sati skoro bez prestanka.... igra je PRE DOBRA.....Izvorno postao prof.Immortalis
![]()
-alooo bre, idu kobre....
-kobre????
-Da bre...
Prešao cijelu igru za 11 sati? Pa, kolika je onda?
bez brige, ne moze preci cijelu igru za 11 H...
igra ce se igrati minimalno 40ak sati...
ti nisi u stanju odvoziti sve one utrke za 11 sati... jednostavno ne stigneš!
ak je na 30%, sretan je...
akoose igra moze prec za 11 sati onda ju necu ni kupit![]()
Izvorno postao sonyck
A bilo je najavljeno 12h gameplaya, odnosno 12 sati samo za utrkivanje. Tu kad dodas lutanje gradom, odabir i preradu automobila, ponavljanje utrka zbog losih vremena itd. ispada sasvim pristojno trajanje igre. Ali ako covjek kaze da je presao za 11h... nesto ne stima.
Bookmarks